Naujojo „Tvin Pykso miestelio“ bus dvigubai daugiau

Naujojo „Tvin Pykso miestelio“ bus dvigubai daugiau

Kai praėjusių metų pabaigoje buvo paskelbta, jog į televiziją devynioms serijoms sugrįš vienas įtakingiausių visų laikų serialų „Tvin Pykso miestelis“ (angl. „Twin Peaks“), daugelis gerbėjų negalėjo patikėti tokia žinia. Dabar dideliam fanų džiaugsmui buvo pranešta, kad, skirtingai nei planuota iš pradžių, „Tvin Pykso miestelis“ sugrįš dvigubai galingiau – bus sukurtos net aštuoniolika naujų serijų.

Apie šią žinią sužinojo serialo gerbėjų portalas „Welcome to Twin Peaks“. Anot jų, apie dvigubai didesnį serijų kiekį „Tvin Pykso miestelio“ gerbėjų suvažiavime paskelbė serialo žvaigždės Sherilyn Fenn ir Sheryl Lee. Kaip galima suprasti iš tokių žinių, S. Fenn ir S. Lee sugrįš į serialą net po 25 metų pertraukos.

Kaip žinoma iš anksčiau, jos prisijungs prie oficialiai apie savo sugrįžimą paskelbusio pagrindinį veikėją originaliame seriale suvaidinusio Kyle‘o MacLachlano.

Visas aštuoniolika naujų serijų režisuos „Tvin Pykso miestelio“ kūrėjas ir vienu geriausių visų laikų režisierių įvardijamas Davidas Lynchas. Balandžio mėnesį daugelį gerbėjų šokiravęs pranešimu, kad pasitraukia iš naujųjų serijų kūrimo, jis prieš porą savaičių pranešė vėl sugrįžtantis prie projekto. Visas naujas serijas kartu su juo rašys kitas „Tvin Pykso miestelio“ kūrėjas Markas Frostas.

Ir tai nėra visos naujienos. Naujojo sezono muziką ir vėl kurs Angelo Badalamenti, 1990 metais pasirodžius „Tvin Pykso miesteliui“ sužavėjęs visus žiūrovus savo kaip kompozitoriaus sugebėjimais.

Kiek smulkesnis, tačiau serialo fanams patiksiantis sugrįžimas – serialas bus filmuojamas toje pačioje Vašingtono valstijos vietoje kaip ir pirmieji du sezonai, o į siužetą bus įtraukta ir garsioji „Double R“ užkandinė.

Kol kas oficialios naujojo sezono premjeros datos „Showtime“ kanalas, rodysiantis visas aštuoniolika serijų, dar nepaskelbė (filmavimas pradedamas rugsėjo mėnesį), tačiau tikėtina, kad serialas pasirodys antrojoje 2016 metų pusėje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles