„Piktųjų numirėlių“ franšizė ir jos kūrėjai keliasi į televiziją

„Piktųjų numirėlių“ franšizė ir jos kūrėjai keliasi į televiziją

Prieš tris dešimtmečius žiūrovus gąsdinusi „Piktųjų numirėlių“ (angl. „The Evil Dead“) franšizė keliasi į televiziją. „Starz“ kanalas antradienį oficialiai paskelbė, kad planuoja kurti serialą, kuris taptų tiesioginiu tęsiniu kultiniais tapusiems filmams. Serialą kurs pats franšizės pradininkas Samas Raimi, o pagrindinį veikėją, kaip ir filmuose, įkūnys aktorius Bruce‘as Campbellas.

Serialas, kurio oficialus pavadinimas yra „Ešas prieš Piktuosius numirėlius“ (angl. „Ash vs. the Evil Dead“), turėtų vykti praėjus trisdešimčiai metų nuo paskutinio karto, kai žiūrovai matė Ešą. Per tą laiką jis iš paskutiniųjų stengėsi vengti fiziškai ir emociškai jį kankinančių problemų, tačiau galiausiai jo prireikė pasauliui. Maras, galintis sunaikinti visą žmoniją, Ešui tampa paskata veikti ir vyras vėl stoja į kovą prieš Piktuosius numirėlius.

Serialą apie grandininį pjūklą vietoje rankos turintį vyrą S. Raimi kurs su Robu Tapertu. Duetas jau anksčiau dirbo įvairiuose projektuose, tarp kurių buvo ir to paties „Starz“ kanalo kurtas serialas „Spartakas“ (angl. „Spartacus“), tad televizijoje jie nėra svetimi. Kaip skelbiama oficialiame pranešime, serialo premjera yra numatoma 2015 metais. Bus sukurta dešimt pusvalandžio trukmės serijų. Kol kas neaišku, kiek pačiame kūrybiniame procese dalyvaus S. Raimi, tačiau žinoma, jog jis rašys scenarijų ir režisuos pirmąją serialo seriją.

Primename, kad „Piktieji numirėliai“ – tai 1981 metais pradėta siaubo filmų franšizė. Joje pasakojama apie studentų grupę, kuri, apsistojusi mažame namelyje miške, netyčia patys pasiverčia ir į pasaulį paleidžia demonus bei piktąsias dvasias. B. Campbello herojus Ešas yra vienintelis veikėjas, pasirodantis visose trijose originaliosios franšizės dalyse.

2013 metais pasirodė „Piktųjų numirėlių“ perdirbinys, režisuotas Fede‘o Alvarezo. Tai buvo pirmasis franšizės filmas, kurio kūrybiniame procese nedalyvavo nei S. Raimi, nei B. Campbellas, tačiau oficialiai laikoma, kad filmas yra tos pačios franšizės dalis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles