Prodiuseriai darė spaudimą, kad vienas iš „Žiedų valdovo“ hobitų žūtų

Prodiuseriai darė spaudimą, kad vienas iš „Žiedų valdovo“ hobitų žūtų

Hobitus Merį ir Pipiną Peterio Jacksono režisuotoje „Žiedų valdovo“ (angl. „The Lord of the Rings“) trilogijoje suvaidinę aktoriai Dominicas Monaghanas ir Billy Boydas duodami interviu IGN atskleidė, kad kurdamas filmą režisierius sulaukė didelio spaudimo – studija reikalavo „nužudyti“ vieną iš keturių hobitų.

DĖMESIO! TOLIAU ATSKLEIDŽIAMAS FILMO TURINYS!

 

Nors „Žiedų valdove“ keturi hobitai patiria daugybę mirtinų pavojų, tačiau P. Jacksono kūrinyje visi keturi – Frodas, Semas, Meris ir Pipinas – saugiai sugrįžo namo po savo didžiojo nuotykio.

Lygiai taip, kaip aprašoma J. R. R. Tolkieno to paties pavadinimo knygoje – keturi personažai, nukeliavę iki pačių atokiausių ir tamsiausiųs Viduržemio kampelių, galiausiai grįžta į gimtinę ir kelia sklidinus putojančio elio bokalus „Žaliojo drakono“ smuklėje, savo gimtojoje Grafystėje. Nors knygos ir filmo pabaiga skiriasi, esmė išlieka ta pati – tiek vienu, tiek kitu atveju visi keturi hobitai liko gyvi ir sėkmingai grįžo į Grafystę.

Vis tik, kaip neseniai atskleidė hobitus suvaidinę aktoriai D. Monaghanas (Meris) ir B. Boydas (Pipinas), hobitų ketvertukas galėjo prarasti vieną iš savo narių.

Pasirodo, režisierius P. Jacksonas sulaukė ne vieno prodiuserių primygtinio raginimo „nužudyti“ vieną iš keturių hobitų. P. Jacksonas nepasidavė šiam reketui – savo atsisakymą grindė tuo, kad šito nebuvo J.R.R. Tolkieno kūrinyje.

„Gerai, kad tai neįvyko, nes tai būtų nutikę man,“ – spėjo Merį suvaidinęs D. Monaghanas. „Tai daugiau nei aišku. Jie negalėjo nužudyti nei Frodo, nei Semo. Vientinteliai likę variantai – Meris ir Pipinas. Jie nebūtų nužudę Pipino, nes vystėsi stipri intriga tarp jo ir Gendalfo. Tad aišku, kad tai būčiau buvęs aš. Manau, kad Peteris [Jacksonas] jiems visiškai teisėtai atsakė, kad tai yra monumentalus kūrinys ir turime likti kuo arčiau pirminio teksto. Ir jis apgynė savo poziciją. Esu dėkingas, kad taip neatsitiko,“ – kalbėjo D. Monaghanas.

Jei vis tik Meris būtų turėjęs sulaukti tragiško galo, manome, kad tai būtų nutikę per žiaurų Pelenoro laukų mūšį, priešais Minas Tiritą. Laimei, hobitas išgyveno tiek kraugeriškų orkų ordų atakas, tiek grėsmiguosius drambilus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles