Planuojama kurti postapokaliptinį „Zoro“ filmą

Planuojama kurti postapokaliptinį „Zoro“ filmą

Smulki kino studija „Lantica Media“ ir prodiuserinė kompanija „Sobini Films“ pranešė, kad galiausiai atgaivina seniai sukurtą ir jau spėtą pamiršti projektą „Zoro atgimimas“ (angl. „Zorro Reborn“). Legendinis kaukėtas geradaris veiks netolimoje ateityje, o juostos filmavimas planuojamas jau kitų metų pradžioje.

„Zoro atgimimas“ bus postapokaliptinis žvilgsnis į populiarųjį Zoro mitą, sukurtą 1919 metais. Tradicinės istorijos piešė Zoro kaip vargingųjų ir ūkininkų didvyrį, kovojantį prieš korumpuotus ir žiaurius Ispanijos atsiųstus valdininkus tuometinėje Kalifornijoje. Ir nors „Atgimimas“ vyks ateityje, jis išlaikys Zoro idėją, pasakos apie kaukėtą ir apsiaustu apsigobusį nepažįstamąjį, kovojantį su tironais.

„Tai jau yra penkiolikos metų kelionė su pakilimais ir nuopuoliais, bet per visus šiuos metus aš nepraradau noro sukurti šį filmą“, – teigė „Sobini Films“ vadovas Markas Aminas. Jam pritarė ir „Lantica Media“ vadovas Antonio Gennari. „Kiekviena karta turi savo Zoro, todėl mes didžiuojamės, galėdami sukurti ir pristatyti naująjį Zoro naujai kartai“.

Kompanija „Lantica Films“ užsiims filmo kūrimu ir finansavimu, taip pat skirs filmavimo aikšteles Dominikos Respublikoje. Kadangi jie daugiausiai rūpinsis filmo pastatymu, studijos atstovai tikisi filmavimą pradėti kitų metų kovą. „Sabini Films“ kompanija bus atsakinga už filmo prodiusavimą ir tuo užsiims pats kompanijos vadovas.

Kol kas filmas dar neturi režisieriaus. Anksčiau, kol kurti filmą planavo studija „20th Century Fox“, prie projekto buvo prisijungė daug žinomų žmonių, įskaitant Bryaną Singerį, Ricardo de Montreuilį, Gary Whitta ir Justiną Marksą.

Dar nepranešama, kada pasirodys „Zoro atgimimas“, tačiau, sprendžiant iš filmavimo darbų pradžios, tikėtina, jog filmas pasirodys 2017 metų vasarą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles