Ana de Armas – viena seksualiųjų trilerio „Tuk tuk tuk“ psichopačių, besimėgavusi galimybe suvilioti Keanu Reevesą

Sėkmingai vedęs pasiturintis vyras, pasiduoda pagundai ir už tai yra baudžiamas jį suviliojusių moterų – toks likimas laukia Keanu Reeveso herojaus Evano naujajame trileryje „Tuk tuk tuk“ (angl. „Knock Knock“). Filme, kuriame netrūks erotikos, grasinimų ir net siaubo žanro elementų, K.Reeveso personažo kankintojomis tampa dvi jaunos merginos. Abi jas įkūnijo Lotynų Amerikos aktorės – iš Kubos kilusi Ana de Armas ir Čilėje gimusi Lorenza Izzo.

27-erių A. de Armas pastaruoju metu pasižymėjo kaip vienas jaunų ir sparčiai kylančių talentų. Nors trileris „Tuk tuk tuk“ buvo vos antrasis jos darbas Holivude, ji jau nusifilmavo dar vienoje juostoje su K.Reevesu. Filmas, pavadintas „Daughter of God“, pasaulio kino teatrus turėtų pasiekti dar šiemet. Keletą kadrų iš juostos filmavimų pamatyti galite paspaudę ant šios nuorodos.

Jau dusyk su K.Reevesu besifilmavusi kubietė neslepia jaudulio ir džiaugsmo tapusi laukiama Amerikos kino industrijos viešnia. Metų pradžioje vykusio JAV „Sundance“ kino festivalio metu Ana nedrąsiai žurnalistams sakė esanti laiminga galėdama būti festivalio, apie kurį iki tol buvo tik svajojusi, dalimi. Ji negailėjo pagyrų kolegai K.Reevesui, sakydama, kad jis – iš tų aktorių, kurie filmavimo aikštelėje atiduoda visą save. Interviu „The Pulse“ gražuolė pasakojo, kad vaidinti trileryje „Tuk tuk tuk“ buvo nuostabu, o galimybė gundyti tokį vyrą kaip Keanu – tikras malonumas. „Jis puikus“, – gražius žodžius K.Reevesui skyrė ji.

A. de Armas nuo 2011 iki 2013 metų buvo ištekėjusi už Ispanijos aktoriaus ir modelio Marco Cloteto. Nežinoma, ar dabar jos širdis užimta. Šiuo metu Madride gyvenanti aktorė yra tamsiaplaukė, nors juostoje „Tuk tuk tuk“ ji pasirodo su šviesių plaukų šukuosena. A. de Armas pirmosios populiarumo bangos sulaukė filmuodamasi ispanų televizijos serialuose, tačiau dabar sulaukia nemažai Holivudo pasiūlymų. 2016-aisiais aktorė pasirodys greta Roberto De Niro, Usherio ir kitų kolegų biografiniame veiksmo filme „Hands of Stone“, pasakojančiame apie iš Panamos kilusio boksininko Roberto Durano gyvenimo istoriją.

„Nakvynės namų“ siaubo filmais išgarsėjusio kino kūrėjo Eli Rotho filme „Tuk tuk tuk“ pasakojama apie dvi viliokes-psichopates, kurios kiek iškrypusiai tikrina vedusių vyrų ištikimybę. Ši juosta įrodys, jog nederėtų atidaryti durų nekviestoms nepažįstamosioms, net jei jos labai simpatiškos. Neprognozuojamą viliokių ir jų aukos žaidimą įtempto siužeto trileryje „Tuk tuk tuk“ Lietuvos publika galės išvysti nuo rugsėjo 4 dienos.

Filmo „Tuk tuk tuk“ anonsas (N-16):

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles