Scarlett Johansson liūdi atsisveikindama su „Marvel“ šeima

Dabar tai oficialu. Amerikiečių aktorė Scarlett Johansson netrukus kinuose pasirodysiančiame fantastiniame nuotykių filme „Juodoji našlė“ (angl. „Black Widow“) paskutinį kartą „Marvel“ kino visatoje suvaidins Natašą Romanovą.

36-erių metų aktorė teigia esanti liūdna atsisveikindama su „Marvel“ šeima. Tačiau ji taip pat teigia palaikysianti ryšį su kino studija „Marvel“, su kuria dirbo ilgą savo karjeros kine laiką. „Tai tikrai karčiai saldus jausmas, nes aš myliu savo „Marvel“ šeimą“, – sako Scarlett Johansson. „Aš niekada nebūsiu visiškai pasirengusi nebebūti jos dalimi. Jie visada liks šeima. Niekada nesijausiu pasirengusi joje nebūti, nes nekenčiu jausmo, kad man nepakanka su jais laiko“, – savo jausmus lieja aktorė.

Natalijos „Natašos“ Romanovos personažas yra numylėtinis tarp šios filmų serijos gerbėjų. Štai kodėl kino žiūrovai itin džiaugėsi, kai dar 2017 metais buvo pranešta apie solinį Juodosios našlės projektą. Kadangi S. Johansson personažas žuvo 2018 m. filme „Keršytojai. Begalybės karas“ (angl. „Avengers: Infinity War“), naujasis „Juodosios našlės“ filmas padės atsisveikinti su milijonus gerbėjų visame pasaulyje turinčia heroje.

Aktorė Scarlett Johansson taip pat teigia, kad ateityje ji neatmestų net menkiausio pasiūlymo vėl dirbti su „Marvel“. „Kas žino? Gal kadanors turėsime progą bendradarbiauti kitu būdu“, – sako ji.

Įvykiai filme „Juodoji našlė“ vyks netrukus po filmo „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“), bet prieš filmą „Keršytojai. Begalybės karas“, todėl tai bus tarsi paskutiniųjų Keršytojų filmų pratarmė.

Vos tik gimusi Juodoji našlė iškart buvo perduota į KGB rankas, kurios prižiūrima tapo aukščiausios klasės šnipe. Vis dėlto SSRS subyrėjus, vyriausybė mėgino ją nužudyti. Praėjus 15 metų po Sovietų Sąjungos žlugimo, veiksmas persikelia į šių dienų Niujorką, kur ji yra laisvai samdoma operatyvinė darbuotoja.

Filmas „Juodoji našlė“ pradės ketvirtąjį „Marvel“ kino visatos etapą, kuriame S. Johansson herojė Nataša Romanova yra pasimetusi bei palaužta, bet kovodama su nauju piktadariu galės atrasti tikrąją save. Natašos „sesers“ vaidmenį atlieka Florence Pugh, o Rachel Weisz pasirodys kaip superšnipų mokymo įstaigos, kurioje Romanova ir išmoko savo amato, vadovė. Filme taip pat išvysime Kapitono Amerikos sovietinį atitikmenį – Raudonąjį sargybinį, kurio vaidmenį atlieka Davidas Harbouras.

Ketvirtąjį „Marvel“ kino visatos etapą pradėsiančio filmo vairas patikėtas režisierei Cate Shortland, geriausiai žinomai už stipriais moterų personažais pasižyminčius filmus „Lorė“ (angl. „Lore“) bei „Berlyno sindromas“ (angl. „Berlin Syndrome“), kuri taps pirmąja moterimi be kitų pagalbos režisuosiančia kino studijos „Marvel“ pilnametražį filmą.

Fantastinis veiksmo ir nuotykių filmas „Juodoji našlė“ kinuose nuo liepos 9 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles