„Warner Bros“ skelbia apie naują animacinį „Žiedų valdovo“ filmą

„Warner Bros“ skelbia apie naują animacinį „Žiedų valdovo“ filmą

„Warner Bros“ studija grąžins vieną iš didžiausių ir epiškiausių serijų kino istorijoje „Žiedų valdovą“ (angl. „Lord of the Rings“), tačiau ne taip, kaip tikėtasi. Naujasis filmas, pavadinimu „The War of the Rohirrim“ (liet. „Rohirimų karas“), nukels žiūrovus į priešistorę net 250 metų prieš „Žiedo brolijos“ (angl. „Fellowship of the Ring“) įvykius. Negana to, tai bus anime žanro filmas, kurį režisuos Kenji Kamiyama, prieš tai sukūręs papildomas japonų animacijos istorijas kitoms gerai žinomoms filmų serijoms kaip „Bėgantis skustuvo ašmenimis“ (angl. „Blade Runner“) bei „Dvasia šarvuose“ (angl. „Ghost in the Shell“).

„Rohirimų karas“ pasakos apie dar nepasakotą personažą Helmą Kūjarankį, apie kurį retkarčiais buvo užsimenama J. R. R. Tolkieno trilogijoje ir kuris yra laikomas Rohano karaliumi. Tačiau serijos gerbėjams šis vardas irgi bus pažįstamas, nes būtent juo pavadinta Helmo dauba, kurioje vyko epinis mūšis antroje trilogijos dalyje „Dvi tvirtovės“ (angl. „The Two Towers“). Šios dvi vietovės bus įrašytos į visiškai naują Viduržemio istoriją, kuri nors ir turės sąsajų su „Žiedų valdovu“, bus visiškai atskira. Šiam tikslui pasiekti „Warner Bros“ pakvietė vieną iš ankstesnės trilogijos scenarisčių Phillipą Boyens prisijungti kaip konsulatantę prie naujojo filmo scenarijaus rašymo proceso.

Nors apie „Rohirimų karą“ neseniai paskelbta, teigiama, kad kūrimo procesas vyksta sparčiai ir jau ieškoma aktorių įgarsinti būsimo filmo personažus. Ir nepaisant visiškai kitokio žanro, „Warner Bros“ planuoja šį filmą paleisti į kino teatrus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles