Gali būti, kad pradedamas kurti biografinis filmas apie Davidą Bowie

Gali būti, kad pradedamas kurti biografinis filmas apie Davidą Bowie

Keliaujant ant precedento neturinčios sėkmingos Bryano Singerio (kiek vėliau – Dexterio Fletcherio) filmo „Bohemijos Rapsodija“ (angl. „Bohemian Rhapsody“) bangos, gali būti, kad pradedamas kurti ir legendinio dainininko Dawido Bowie biografinis filmas. Paskutiniu metu, muzikos pasaulio asmenybių biografiniai filmai yra labai populiarūs, o vienas laukiamiausių šiuo metu yra biografinis filmas apie atlikėją Eltoną Johną „Rocketman“.

D. Bowie paliko neištrinamą žymę muzikos industrijoje, tačiau ne ką mažiau svarbus jis buvo ir kino pasaulyje, suvaidinęs tokiuose filmuose kaip „Paskutinis Kristaus gundymas“ (angl. „The Last Temptation of Christ“), „Prestižas“ (angl. „The Prestige“), „Tvin Pyksas: ugnie, sek paskui mane“ (angl. „Twin Peaks: Fire Walk With Me“) ir „Labirintas“ (angl. „Labyrinth“). Dėl jo ankstyvos mirties 2016 m., dainininko gerbėjai stengėsi išlaikyti jo palikimą gyvą. Jo gimtojoje vietoje, Brikstone, buvo sukurtas piešinys, o jo butas Niujorke tapo menininkui skirta šventove keliems mėnesiams. 2018 m. balandį „Broadway-Lafayette“ metro stotelėje, Niujorko miesto valdžia pardavė 250 000 Davido Bowie metro kortelių, tuo pačiu paversdama stotį į memorialą, skirtą atlikėjui.

Dabar, siekiant pagerbti atlikėją, galbūt sulauksime ir biografinio filmo apie D. Bowie. Ir nors jokie prodiuseriai ar kino studijos neišdrįso žengti pirmojo žingsnio ir nepaskelbė apie šį filmą, pirmųjų veiksmų ėmėsi atlikėjo sūnus, kino režisierius Duncanas Jonesas, apie tai prakalbęs savo asmeninėje „Twitter“ paskyroje, kur paminėjo vykstančią diskusiją, o ji labai panaši į pirmuosius filmo kūrimo darbus. D. Jonesas neatskleidė, kas primigtinai reikalauja susitikimo dėl šio biografinio filmo kūrimo, tačiau „Twitter“ paskyroje sukūrė apklausą, koks aktorius geriausiai tiktų vaidinti jo tėvą D. Bowie dar nepaskelbtoje biografinėje juostoje. Tuo tarpu atlikta apklausa „Twitter“ su aktorių variantais rodo, kad D. Jonesas ne visai rimtai žiūri į galimybę kurti tokį filmą.

Atrodo, kad pats režisierius D. Jonesas visai neprisijungs prie šio projekto, nors tai nėra visiškai netikėta, nes Fredžio Merkurio prisikėlimas filme „Bogemijos Rapsodija“ buvo karštai diskutuojamas tiek žiūrovų, tiek kritikų. Galbūt šis filmas susiduria su daugiau sunkumų nei tinkamo aktoriaus parinkimas, D. Joneso tėvo, superžvaigždės D. Bowie vaidmeniui. Tolesniame įraše fanui, kuris paklausė, kodėl aktorė Tilda Swinton nėra kaip pasirinkimas režisieriaus apklausoje, D. Jonesas atsakė: „Nes tai esu aš, kuris pasakys jiems susikišti tai ten, kur saulė nešviečia.“

Didžiulė filmo „Bohemijos Rapsodija“ sėkmė išskirstė muzikos filmų gerbėjus į dvi skirtingas stovyklas. Kai kurie žiūrovai teigė, kad šių muzikos legendų reprezentavimas yra puikus būdas pristatyti ankstesnių laikų roko legendas naujajai kartai, kol kiti tvirtai teigia, kad nėra jokio žmogaus, kuris galėtų tinkamai atvaizduoti tokias istorines figūras kaip Fredis Merkuris ir Davidas Bowie – net jeigu tas žmogus yra aktorius Rami Malekas. Bent jau D. Bowie sūnus D. Jonesas padės išlaikyti tėvo palikimą taip, kaip jis norėjo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles