Baigti „Anabelės 3“ kūrybiniai darbai

Baigti „Anabelės 3“ kūrybiniai darbai

Justinas Lubinas savo „Instagram“ paskyroje oficialiai paskelbė jog 6-ojo „Išvarymo“ (angl. „The Conjuring“) visatos filmo „Anabelė 3“ (angl. „Annabelle 3“)  kūrybiniai darbai jau užbaigti. Filmą režisavo Gary‘is Daubermanas ir jis bus išleistas jau 2019 metų liepos 3 dieną.

Dar oficialaus pavadinimo neturinčio „Anabelė 3“ filmo siužetas vėl suksis apie apsėstą demonišką lėlę ir šį kartą ji atsidurs pas paranormalių reiškinių tyrėjus Edą ir Larainę Vorenus. Pagrindiniai įvykiai prasidės po to, kai į jų namus atkeliaus apsėstoji lėlė ir bus „saugiai“ padėda į kambarį su kitais artefaktais, o jos naujoji auka bus Vorenų dukra Džudė, kurią vaidins Mckenna Grace. Madison Iseman ir Katie Sarife vaidins jos aukles bei greičiausiai bus vienos pagrindinių filmo veikėjų.

„Išvarymo“ visatoje jau yra du Jameso Wano režisuoti „Išvarymo“ filmai, pirmoji „Anabelės“ dalis ir jos priešistorė „Anabelė: sukūrimas“ (angl. „Annabelle: Creation“) bei šį rudenį kino teatrus bauginusi „Vienuolė“ (angl. „The Nun“). Praeitais metais buvo paskelbti planai kurti dar vieną filmą „Išvarymo 2“ pagrindu bei trečioji „Išvarymo“ dalis, kuri jau yra kuriama. Gary‘is Daubermanas, kuris parašė „Išvarymo“ seriją papildančių filmų scenarijus, kaip režisieirus debiutuos ir su nauju „Anebelės“ filmu. Jis taip pat parašė scenarijų ir „Vienuolei“ bei prisidėjo prie „Tas“ (angl. „IT“) ir „Tas 2“ (angl. „IT Chapter Two“) kūrybinių darbų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles