„Marvel“ kino visatoje pasirodys naujas superherojus

„Marvel“ kino visatoje pasirodys naujas superherojus

Studija „Marvel“ į savo kino visatą paskutiniu metu įtraukė tikrai didelį būrį superherojų. Vieni iš jų buvo girdėti ir žinomi didžiajai daliai komiksų skaitytojų, o apie kitų egzistavimą komiksų pasaulyje žinojo tik visiškai atsidavę gerbėjai.

„Marvel“ oficialiai praneša, kad naujasis herojus, įtrauktas į didžiausią komiksų kino visatą, bus „Mėnulio riteris“ (angl. „Moon Knight“). Šis veikėjas „Marvel“ komiksuose pirmą kartą pasirodė dar 1975 metais.

„Mėnulio riteris“ arba Marcas Spectoras yra pakankamai mėgstamas superherojus tarp komiksų skaitytojų. Jo istorijos pasižymi kiek tamsesniu pasakojimo būdu ir yra lyginamos su „Betmeno“ komiksais. Puikiais kovos menų įgūdžiais pasižymintis superherojus komiksuose priklauso „Keršytojų“ komandai, tad nenuostabu, kad gerbėjai jau dabar bando įsivaizduoti artimiausią „Marvel“ filmą su šiuo herojumi priešaky. Manoma, kad „Mėnulio riteris“ turėtų įnešti tamsesnių ir niūresnių nuotaikų į gan šmaikščius ir nuotaikingus naujausius „Marvel“ kino visatos filmus.

„Marvel“ prezidentas ir visos „Marvel“ kino visatos architektas Kevinas Feige’as patvirtino, kad „Mėnulio riteris“ tikrai prisijungs prie kitų superherojų su savo filmu, tačiau kada tai įvyks, K. Feige’as neatviravo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles