Jamesas Wanas nebekurs „Absoliutaus blogio“ perkūrinio

Jamesas Wanas nebekurs „Absoliutaus blogio“ perkūrinio

Jamesas Wanas, kūręs tokius filmus kaip „Išvarymas“ (angl. „The Conjuring“), „Akvamenas“ (angl. „Aquaman“) ir „Tūnąs tamsoje“ (angl. „Insidious“), nebekurs „Absoliutaus blogio“ (angl. „Resident Evil“) perkūrinio. J. Wanas per interviu sakė tai:

„Nemažai žiniasklaidos ir kūrybinių studijų teigia, kad esu susijęs su vienais ar kitais filmais, kai tai galbūt net nėra tiesa. Nemėgstu, kai būna paskelbti mano projektai. Nemažai jų būna paskelbiami net tada, kai aš to nenoriu, bet žmonėms tai patinka.“

J. Wanas yra susijęs su tokiais filmais kaip „Busano traukinys“ (angl. „Train of Busan“), taip pat su dar viena Stepheno Kingo knygos „Tominokeriai“ (angl. „Tommyknockers“) ekranizacija. Taip pat artėja tokie projektai kaip „Akvamenas“, kino teatruose pasirodysiantis vėliau šį mėnesį, televizijos serialas „Pelkių padaras“ (angl. „Swamp Thing“) bei „Išvarymo“ serijos pratęsimas su „Anabele“ bei trečiąja „Išvarymo“ dalimi.

Paskutinysis „Absoliutaus blogio“ filmas, kurį režisavo Paulas W. S. Andersonas bei šioje juostoje vaidinusi jo žmona Milla Jovovich, uždirbo 26.8 milijonų JAV dolerių. Tačiau filmas „Absoliutus blogis: paskutinioji dalis“ surinko stulbinančius 285,4 milijonų JAV dolerių, iš kurių 160 milijonų atkeliavo iš Kinijoje rodytų seansų. Filmai, kurie buvo paremti „Capcom“ sukurtais video žaidimai, sudėjus uždirbo net 1,2 milijardus JAV dolerių visame pasaulyje bei yra tapę daugiausiai uždirbusiais filmais, kurių pagrindas yra video žaidimai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles