Rihanna atsisakė specialiai jai skirto vaidmens Leoso Caraxo „Anetėje“

Rihanna atsisakė specialiai jai skirto vaidmens Leoso Caraxo „Anetėje“

Kanų kino festivalio atidarymo filmas – Leoso Caraxo režisuota muzikinė romantinė drama „Anetė“ (pranc. „Annette“) – tapo sensacija ir galiausiai pelnė apdovanojimą už geriausią režisūrą. Tačiau greta L. Caraxo, Marion Cotillard, Adamo Driverio ir Simono Helbergo ant Kanų raudonojo kilimo galėjo stovėti ir dar viena žvaigždė – iš Barbadoso kilusi dainininkė Rihanna. Ir ne, šįkart tai ne pandemija ar kokios kitos priežastys tam sutrukdė.

Duodamas interviu amerikiečių leidiniui „USA Today“, L. Caraxas patvirtino, kad savo filme hito „Umbrella“ atlikėjai buvo numatęs „nedidelį vaidmenį“, tačiau ji atsisakė šio pasiūlymo.

DĖMESIOTOLIAU IŠ DALIES ATSKLEIDŽIAMAS FILMO TURINYS!

 

„Buvau parašęs nedidelį vaidmenį specialiai jai“, paaiškino režisierius. „Ji turėjo vaidinti pati save. Kai mažoji Anetė išgarsėja, buvau numatęs Anetės ir Rihannos duetą, kurio metu žvaigždė būtų pajutusi, kad mažylė pavagia jos šlovę“.

Rihanna kine debiutavo 2017 m. – prancūzų režisieriaus Luco Bessono fantastinėje kosminėje „operoje“ „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ (angl. „Valerian and the City of a Thousand Planets“) suvaidinusi pavidalą galinčią keisti ateivę glamopodę Bubl – Rihannos išvaizda šiame filme tėra viena iš tų įgyjamų formų. Jos ne itin ilgoje filmografijoje taip pat įrašyta kriminalinė veiksmo komedija „Oušeno 8“ (angl. „Ocean’s Eight“, 2018 m.) ir muzikinė dramedija „Guavos sala“ (angl. „Guava’s Island“, 2019 m.).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles