M. Damono ir B. Afflecko serialas „Incorporated“ buvo patvirtintas pilnam sezonui

M. Damono ir B. Afflecko serialas „Incorporated“ buvo patvirtintas pilnam sezonui

Vis labiau įsisiautėjanti serialų rinka kuo toliau, tuo labiau pradeda žavėti ir didžiuosius Holivudo gigantus. Filmų rinkoje besispecializuojantys aktoriai M. Damonas ir B. Affleckas pradėjo rimtai belstis ir į televizijos projektų sferą, o jų pačių serialo „Įtrauktas“ (angl. „Incorporated“) įvadinė serija tiek kritikų, tiek kino žiūrovų buvo priimta ganėtinai teigiamai.

Televizijos kanalas „Syfy“ uždegė žalią šviesą ir suteikė galimybę prodiuserių M. Damono ir B. Afflecko serialui toliau vystyti 13-os serijų sezoną, kuris turėtų pasirodyti jau šių metų rudenį.

Serialo istorija nusikelia į netolimą ateitį, kuomet tam tikros įmonės pasiglemžia neregėtą galią. Pagrindiniu personažu esantis Benas Larsonas (akt. Sean Teale) slepia savo tikrasias pareigas ir stengiasi infiltruotis į itin pavojingą bendruomenę, kad galėtų išgelbėti savo gyvenimo moterį. Ir visgi, ilgainiui paaiškėja, kad jis nėra vienintelis su tokio tipo paslaptimis, kas gali sekti net ligi mirtinų pasekmių.

„Vienas stipresnių šių laikų mokslinės fantastikos projektų atspindės gryną šių laikų realiją“, – teigia „Syfy“ ir „Chiller“ vadovas Dave’as Howe’as. „Serialas „Įtrauktas“ atskleidžia šių laikų žmonijos mąstymą, šviežumą ir tam reikalingą trilerio prieskonį, kas itin matoma mūsų šiuolaikiniame pasaulyje“.

Seriale kartu su Seanu Teale’u vaidins Eddie Ramos, Dennisas Haysbertas ir Julia Ormond, o ekranuose pasirodys jau šį rudenį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles