„Sony Pictures“ atskleidė, kas taps naujos komiksų adaptacijos scenaristu

„Sony Pictures“ atskleidė, kas taps naujos komiksų adaptacijos scenaristu

Kino studijos vis dažniau imasi adaptuoti ant bangos esančius komiksinius pasaulius didiesiems ekranams. Šįkart buvo paskelbta, kad dar tikslaus lietuviško pavadinimo neturinčio „The Descender“ scenaristu turėtų tapti Jesse Wigutow. Iki praėjusių metų didžiausiu rašytojo projektu turėjo tapti trečioji „Trono“ (angl. „Tron“) dalis, tačiau galų gale „Disney“ studija paskelbė, kad pratęsimas dienos šviesos neišvys.

Pats Jesse Wigutow scenarijų rašyme patirties jau turi – rašytojas yra dirbęs ties „Varnu“ (angl. „The Crow“) ir Briano Michaelo Bendiso adaptacija „Ugnis“ (angl. „Fire“), tačiau jo paties nelaimei nė vienas filmas didžiųjų kino ekranų nepasiekė. „Sony Pictures“ tikisi, kad naujausias J. Wigutow projektas turėtų sudominti kino žiūrovus ir dar likus pilnam mėnesiui iki komikso premjeros parduotuvėse išsipirko visas teisės į jos adaptaciją.

Skelbiama, kad serialo istorija nukels žiūrovus į mokslinės fantastikos ir kosmoso tolius. Kosminės odisėjos metu, jaunuolis sieks grįžti namo, tačiau, kaip visada šį užklups įvairūs rūpesčiai ir problemos. Robotu jaunuoliu tapęs pagrindinis herojus savyje saugos įvairiausias visatos paslaptis, kurių trokš net atokiausi visatos kampeliai. Kaip jau įprasta, ieškodamas savų namų TIM-21 keliaus kartu su kompanionais iš vienos planetos į kitą, o jų nuotykius mes ir išvysime.

Šiuo metu nėra pranešama nei kada prasidės filmavimo darbai, nei kada į kino ekranus žada atkeliauti ir pati juosta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles