„Keistų dalykų“ kūrėjai jau žino, kada baigsis jų serialas

„Keistų dalykų“ kūrėjai jau žino, kada baigsis jų serialas

2016 m. vasarą pasirodęs ir didelio populiarumo sulaukęs „Netflix“ serialas „Keisti dalykai“ (angl. „Stranger Things“) yra vienas didžiausių pastarojo meto fenomenų populiariojoje kultūroje, tačiau serialo kūrėjai nenori to populiarumo išnaudoti per ilgai. Anot serialą sukūrusių brolių Matto ir Rosso Dufferių, „Keisti dalykai“ turėtų baigtis po keturių ar penkių sezonų.

Tai jie atskleidė interviu su „Entertainment Weekly“ metu. Pasak M. Dufferio, jis nori, kad serialas pasibaigtų tol, kol jis vis dar yra kokybiškas ir kol dar nespėjo pabosti žiūrovams, o tai yra ganėtinai trumpas laiko tarpas.

Devintajame dešimtmetyje vykstančio serialo kūrėjai neprasitarė, kas konkrečiai „Keistų dalykų“ gali laukti ateityje, tačiau paminėjo, jog pirmajame sezone pristatyti antgamtiniai reiškiniai bėgant laikui taps vis keistesni, o serialas ir toliau naudosis nostalgija, kurią jis sukelia pasiskolindamas idėjas ir daugelio garsiausių to laikotarpio filmų.

Antrojo sezono, kurio pirmasis anonsas pasirodė praėjusią savaitę, premjera laukia šių metų spalio 31 d. Į serialą sugrįš pagrindinis vaikų ketvertas ir Winona Ryder, o prie jų prisijungs aktoriai Brettas Gelmanas, Paulas Reiseris ir Seanas Astinas.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Michail / 2017 lapkričio 4

    man patiko serijalas nekantriai laukiu kito sezono