Oficialu – „Hario Poterio“ visata persikelia į serialą

Oficialu – „Hario Poterio“ visata persikelia į serialą

Po ilgai trukusių derybų, „Warner Bros. Discovery“ vadovas Davidas Zaslavas galiausiai oficialiai pranešė, jog studijos valdoma internetinė platforma „Max“ (Anksčiau žinoma kaip HBO Max), užsakė „Hario Poterio“ knygų adaptaciją naujam serialui.

Kaip pranešama, serialas turės septynis sezonus, po vieną kiekvienai knygai. Ir, kitaip nei su filmais, seriale bus pasakojama itin artima knygoms istorija, siekaint parodyti kuo daugiau viso pasaulio, ko nebuvo galima padaryti tik filmais.

Tiesa, be to, kad šios visatos gerbėjau jau ir taip nepatenkinti perkūrimu, papildomą negatyvų atžvilgį bent jau internete pradėjo skleisti ir pačios aktorės J. K. Rowling nekentėjai, kurie vis dar yra nepatenkinti dėl kažkada autorės išsakytų neigiamų atsiliepimų apie transseksualų bendruomenę. Ji taps pagrindine naujojo serialo prodiusere. Jie teigia boikotuosią serialą ir neketinantys jo žiūrėti, tačiau kaip bus, paaiškės po serialo premjeros, nes toks veiksmas su neseniai pasirodžiusiu kompiuteriniu žaidimu „Hogwarts Legacy“ nepasiteisino – jis tapo bene populiariausiu ir daugiausiai uždirbusiu kompiuteriniu žaidimu istorijoje.

Kol kas, daugiau informacijos apie patį projektą nėra, mat vis dar ieškoma, kas rašys serialo scenarijų ir vadovaus visam kūrimui. Premjeros data taip pat nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles