Mattas Damonas du kartus bandė gauti Robino vaidmenį

Mattas Damonas du kartus bandė gauti Robino vaidmenį

Šiuo metu intensyviai dalyvaudamas naujojo filmo „Stilvoteris“ (angl. „Stilwater“) pristatymo kampanijoje, amerikiečių aktorius Mattas Damonas „Happy Sad Confused“ tinklalaidėje atskleidė, kad du kartus per savo karjerą bandė gauti Robino vaidmenį.

„Galiu apie tai papasakoti dvi istorijas. Dėl Robino vaidmens nuvykom į Niujorką 1987-aisiais, o gal 1988-aisiais. Man tuomet galėjo būti 16 ar 17 metų. Prisimenu, kad neturėjom partnerio – tai nebuvo taip, kad skaitai kurią nors sceną kartu su Betmenu. Tai buvo taip užslaptinta, kad atrodė, jog skaitai sceną iš visai kito filmo. Iš jų atsakymo taip niekada ir nesulaukiau“, pasakojo aktorius. Galiausiai, kai 1989 m. pasirodė Timo Burtono režisuotas pirmasis filmas apie Betmeną, tapo aiški tokio paslaptingumo priežastis – galutinėje filmo versijoje Robino neliko nė pėdsako.

Praėjus keleriems metams, 1993 m. M. Damonas dar kartą pabandė gauti Briuso Veino, t. y. Betmeno, kurį šįkart įkūnijo Valas Kilmeris, partnerio vaidmenį. „Tuo metu Chrisas O‘Donnellis jau buvo gavęs vaidmenį, bet jie nesutarė dėl pinigų. Studija bandė išsilankstyti į atranką pakviesdama dar du žmones. Jie norėjo Chriso, tačiau nenorėjo jo už tokią kainą. Prisimenu, kad tuo mano karjeros metu aš būčiau ėjęs ir dalyvavęs atrankoje net ir iš anksto žinodamas, kad negausiu vaidmens“.

Tiesa, tuščiai vaikščioti į aktorių atrankas M. Damonui teko nebeilgai – viskas pasikeitė 1997 m. po vaidmens romantinėje dramoje „Gerasis Vilas Hantingas“ (angl. „Good Will Hunting“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles