San Diego „Comic-Con“ parodos metu pristatyti laukiamų filmų ir serialų anonsai

San Diego „Comic-Con“ parodos metu pristatyti laukiamų filmų ir serialų anonsai

Savaitgalį San Diego mieste praūžė didžiausia kasmetinė „Comic-Con“ paroda, kur didžiosios kino studijos pristato laukiamiausius metų filmus bei televizijos projektus, o filmų ir serialų žvaigždės susitinka ir bendrauja su savo gerbėjais. Su filmų pristatymais tradiciškai ateina ir kalnas naujų kino ir televizijos anonsų, pasirodysiančių tiek už kelių savaičių, tiek beveik už metų.

Kad būtų lengviau susiorentuoti pristatymų gausoje ir nieko nepraleistumėte, apačioje surinkti svarbiausi „Comic-Con“ metu pristatyti filmų ir serialų anonsai.

KINAS

„Akvamenas“ (angl. „Aquaman“), premjera – gruodžio 21 d.

Dar pernai pirmąkart didžiuosiuose kino ekranuose kartu su „Teisingumo lygos“ komanda pasirodęs Akvamenas šiemet nusipelnė tiek, jog „DC“ kino visata dovanoja jam nuosavą filmą. Debiutinėje asmeninėje juostoje teisingasis Septynių jūrų karalius Akvamenas bus priverstas padaryti viską, kad žūtbūt išvengtų po vandeniu prasidedančio karo ir išgelbėtų savo žmones.

 

„Fantastiniai gyvūnai: Grindelvaldo nusikaltimai“ (angl. „Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald“), premjera – lapkričio 16 d.

Stebuklingas J.K. Rowling magijos pasaulis tęsia savo epopėją antru iš penkių planuojamų „Fantastinių gyvūnų“ serijos filmu. Ir iš anonso panašu, kad naujausias filmas dar labiau išplės mūsų suvokimą apie magijos pasaulį. Kūrėjai šįkart leis susipažinti su pirmojoje Hario Poterio juostoje minimu Išminties akmens savininku Nikolu Ugniniu ir iš arčiau pristatys Johny Deppo įkūnijamą Grindelvaldo personažą.

 

„Šazamas!“ (angl. „Shazam!“), premjera – 2019 m. balandžio 5 d. 

Parodos metu pristatytas ir kiek kitoks nei įprasta „DC“ superherojų filmas – „Shazam!“. Po pakankamai tamsių ankstesnių šios kino visatos filmų, panašu, kad naujoji superherojų juosta, pasakojanti apie du paauglius ir jų bandymą susidoroti su superherojaus rutina, bus žymiai linksmesnė ir lengvesnė nei įprasta.

 

„Godzila: pabaisų karalius“ (angl. „Godzilla: King of the Monsters“), premjera – 2019 m. gegužės 31 d. 

2014 metų filmo „Godzila“ tęsinyje mokslininkai žmonijai atskleis intriguojančią ir gasdinančią paslaptį – Godzila nėra vienintelė gigantiška pabaisa, gyvenanti Žemės planetoje. Mūsų planetos glūdumoje slepiasi didelis drugys Mothra, drakoną primenantis Rodan ir trigalvė pabaisa Karalius Ghidorah. Šiame filme vaidins amerikiečių aktorius Kyle‘as Chandleris ir jaunoji „Keistų dalykų“ (angl. „Stranger Things“) žvaigždė Millie Bobby Brown.

 

„Stiklas“ (angl. „Glass“), premjera – 2019 m. sausio 18 d. 

Režisierius M. Night Shyamalanas pristato naujausią juostų „Nepalaužiamasis“ (angl. „Unbreakable“) ir „Skilimas“ (angl. „Split“) tęsinį, kuriame pamatysite ir prieš 17 metų pasirodžiusio „Nepalaužiamojo“ pagrindinius aktorius Bruce‘ą Willisą bei Samuelį L. Jacksoną. Jie vėl įkūnys Deividą Duną ir Poną Stiklą, o prie jų prisijungs ir Jamesas McAvoy‘us su Kevino Krumbo personažu. Panašu, jog ši juosta bus kitokios superherojų visatos pradžia.

TELEVIZJA

„Daktaras Kas“ (angl. „Doctor Who“), nuo 2018 m. spalio mėnesio

Jau ilgą laiką „BBC“ transliuojamas TV serialas grįžta su nauju herojumi, tiksliau tariant, kas būtų pagalvojęs – heroje! Iki šiol šis vaidmuo yra atitekęs net vienuolikai skirtingų baltaodžių vyrų, bet šį rudenį serialas į ekranus grįš su pirmąja moterimi, tapsiančia „Daktaru Kas“ (angl. „Doctor Who“). Aleliuja 2018-iesiems!

 

„Žvaigždžių kelias: Atradimas“ (angl. „Star Trek: Discovery“), nuo 2019 m. sausio mėnesio

Į ekranus taip pat grįžta ir antrasis serialo „Žvaigždžių kelias“ sezonas, neturintis nieko bendro su šiuo metu kuriamais to paties pavadinimo filmais. Kaip rodoma anonse, prie komandos šįkart prisijungs Tig Notaro kartu su Ansonu Mountu, o pagrindinis sezono veiksmas suksis apie gerbėjų numylėtojo Spoko atsiųstą nelaimės signalą ir jo atnešamas paslaptis.

 

„Žvaigždžių karai: klonų karai“ (angl. „Star Wars: The Clone Wars“), nuo 2019 m. 

Šiųmetinė „Comic-Con“ paroda turėjo tapti kone antrosiomis Kalėdomis visiems „Žvaigždžių karų“ ir animacijos gerbėjams. Animacijos studija „Lucasfilm Animation“ nustebino visus parodoje paskelbdama apie „Žvaizdžių karai: Klonų karai“ animuotos serijos sugrįžimą. Kūrėjai skelbia, jog serialas bus pratęstas nuo ten, kur buvo sustabdytas dar 2013 metais.

 

„Geležinis kumštis“ (angl. „Iron Fist“), nuo rugsėjo 7 d.

Kadangi pirmasis „Geležinio kumščio“ sezonas žiūrovų buvo įvertintas kaip tikra nuobodybė, antrajam serialo sezonui kokybės kartelė nėra užkelta aukštai. Siužeto detalės vis dar nėra gerai žinomos, bet panašu, kad pagrindinis herojus Danny’is Randas ir vėl kariaus su blogiukais.

 

„Atkerėjimas“ (angl. „Disenchantment“), nuo rugpjūčio 17 d. 

„Simpsonų“ kūrėjas Mattas Groeningas pristato naująjį animacinį serialą, kuris žiūrovus nublokš į griūvančią viduramžių Dreamland karalystę. Jo pagrindiniai veikėjai – ne vieną taurelę išlenkti mėgstanti princesė Bean, jos geriausias draugas elfas, vardu Elfo, ir „asmeninis demonas“ Luci. Kūrėjai žada, jog komiško fantastinio serialo herojus nuolat persekios negandos, o savo kelyje jie sutiks ne tik įvairiausių mitinių būtybių, bet ir daug kvailų žmonių.

https://www.youtube.com/watch?v=Gp_RnJcb8Ig

 

„Nightflyers“ (angl. „Nightflyers“), nuo 2018 m. rudens

Naujasis „Netflix“ serialas balansuos tarp mokslinės fantastikos ir psichologinio trilerio žanrų. Jo veiksmas vyks netolimoje ateityje, kur kosminio erdvėlaivio įgula susidurs su keistais ir nepaaiškinamas dalykais. Jie kovos su nuolatiniu siaubu žūtbūt norėdami išsaugoti Žemės planetą nuo sunaikinimo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles