Andrew Lincolnas baigė savo filmavimus naujajam „Vaikštančių numirėlių“ sezonui

Andrew Lincolnas baigė savo filmavimus naujajam „Vaikštančių numirėlių“ sezonui

Jau girdėjome krūvas spėliojimų apie tai, kaip ir kada aktorius Andrew Lincolnas, kuris seriale „Vaikštantys numirėliai“ (angl. „The Walking Dead“) vaidina vieną pagrindinių personažų Riką Graimsą, paliks visą istoriją. Tačiau pamažu galime slopinti spėliojimų sumaištį, nes pats aktorius pažėrė šiokių tokių užuominų apie artėjantį naująjį serialo sezoną ir ko galime sulaukti.

Dalyvaudamas San Diego „Comic-Con“ renginyje, A. Lincolnas net keletą kartų užsiminė apie tai, kad jis jau baigė savo filmavimus devintajam serialo sezonui. Tai jau savaime tampa visai nemenka užuomina apie tai, kad Rikas anksti paliks serialą, kadangi viso serialo filmavimas tęsis iki 2018 m. pabaigos. Spaudos konferencijoje aktorius kalbėjo apie tai, kad jo manymu, seriale jis išpildė viską: „Devintajame sezone filmavausi scenose su savo mėgstamiausiais žmonėmis ir kaip atsisveikinimas, tai man buvo pati geriausia dovana, kokią tik galėjau gauti. O ypač darbas su Normanu Reedus buvo jaudinantis.“ Kiek vėliau, kai aktorius kalbėjo apie tai, kad jis yra visiškas perfekcionistas ir kaip tai jaučiasi jo vaidyboje, A. Lincolnas pridėjo: „Aš retai kada esu patenkintas… tik kartą per sezoną aš laimingas važiuoju namo, kai mano dienos darbai baigti. Tačiau per paskutines dvi filmavimo savaites, laimingas namo grįžau net keturis kartus. Yra tikrai puikių dalykų, kuriuos išvysite naujame sezone.“ – pasakojo aktorius A. Lincolnas.

Čia aktorius pakankamai aiškiai užsiminė, kad tai buvo dvi paskutiniosios jo filmavimo savaitės. Aišku, lieka tikimybė, kad aktorius turi omeny ne visiškai galutinius jo filmavimus, o vėliausius. Tačiau kai aktorius buvo tiesiai paklaustas, ar Rikui teks susitikti su naujame serialo anonse pasirodančiais „švilpaujančiais zombiais“, originaliai pavadintais „Whisperers“, A. Lincolnas trumpai atsakė, kad į šį klausimą jis atsakyti negali. Tad, bent jau kol kas, panašu, kad Rikas devintajame sezone ilgai užsibūti neturėtų.

Kokių dar naujienų išvysime devintajame „Vaikštančių numirėlių“ sezone? Jau kiek anksčiau buvo skelbta, kad šiame sezone bus mažiau kariavimo ir daugiau civilizacijos atkūrimo. Tačiau prie serialo jungiasi „Oskarui“ nominuota aktorė Samantha Morton, kuri vaidins Alfą, naujos grėsmingos grupuotės „The Whisperers“ lyderę. Tad tikriausiai kautynių dėl išlikimo neišvengsime ir devintajame sezone. Sezono premjera spalio 7 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles