Quentinas Tarantino nori amžiaus cenzo savo „Žvaigždžių kelio“ filmui

Quentinas Tarantino nori amžiaus cenzo savo „Žvaigždžių kelio“ filmui

Panašu, kad Quentino Tarantino  perkuriamas mokslinės fantastikos filmas „Žvaigždžių kelias“ (angl. „Star Trek“) bus absoliučiai beprotiškas ir pilnas kosmoso ginklų, teigia šio filmo aktoriaus Karlas Urbanas. Šiuo metu filmo „Žvaigždžių kelio“ istorijos statusas dar nėra aiškus, kadangi du skirtingi projektai jau yra vykdomi šiuo metu. Vienas iš projektų yra tiesiog ketvirtoji „Žvaigždžių kelio“ ciklo dalis. Nors šis filmas ir bus naujausia šio filmų ciklo dalis dirbant režisierei S. J. Clarkson, vis dar lieka neaišku, ar aktoriai Chrisas Pine‘as ir Chrisas Hemsworthas grįš filmuotis į šią juostą, mat kilo finansinių derybų nesklandumų. Tačiau panašu, kad režisieriaus Q. Tarantino „Žvaigždžių kelio“ versija tikrai bus, kadangi aktorius K. Urbanas teigia jau žinantis keletą detalių apie jį.

Simonas Peggas, Zachary Quinto ir dar keletas kitų aktorių jau pasisakė viešai po to, kai pasklido naujienos apie Q. Tarantino „Žvaigždžių kelio“ versiją. Tačiau visi pasisakę aktoriai teigė nelabai ką žinantys apie Q. Tarantino planus. Visgi, visai neseniai aktorius K. Urbanas pasirodė Trekonderogoje vykusiame „Žvaigždžių kelio“ ture, kur jis teigė galintis pasidalyti informacija, kuri neturėtų jo įpainioti į bėdą. „Q. Tarantino nuėjo į J. J. Abramso kino kompaniją ir pasiūlė jam „Žvaigždžių kelio“ idėją. Aš šiek tiek žinau apie ką tai bus ir šitai yra ganėtinai beprotiška idėja… Jūs neturėtumėt nerimauti, tai nebus filmas pilnas nuogybių ir panašiai. Jis (Tarantino) nori uždėti „R“ amžiaus cenzą (kuris nurodo, jog jaunesni negu 17 metų žiūrovai į šį filmą gali patekti tik privalomai lydimi tėvų arba suaugusiųjų) filmui, kas turėtų sumažinti neigiamų pasekmių galimybę. Kas nors filme tikrai bus įsiurbtas į kosmosą, ką mes jau esame matę ir anksčiau, bet šįkart gali tekti pirmiausia pamatyti juos yrančius… Tėvų kontrolė (angl. PG – Parents Guide) leis jam išsiplėsti… suteiks jam laisvės tai parodyti. Man tai visada būdavo vienas iš tų dalykų, ką aš mėgdavau, kalbant apie aktoriaus DeForesto Kelley vaidybą. Jis visada užfiksuodavo šiurpiąją kosmoso pusę. Tas žvilgsnis jo akyse, kupinas gryno siaubo, visada gąsdindavo mane, kai buvau vaikas.“ – pasakojo aktorius K. Urbanas.

Jau anksčiau mus buvo pasiekusios žinios, kad Q. Tarantino šiam filmui siekia amžiaus cenzo. Ir tai visai nestebina, atsižvelgiant į jo kūrybinį braižą, ypač, jeigu jis tikrai režisuos šį projektą. Šiuo metu filmo „Hju Glaso legenda“ (angl. „The Revenant“) scenarijaus autorius Markas L. Smithas rašo scenarijų, remdamasis Q. Tarantino pasiūlyta idėja. Tad situacija nusimato tokia: jeigu filmų kūrėjui patiks sukurtas scenarijus, jis ir toliau dirbs prie šio filmo bei režisuos jį. Kol virtualioje erdvėje dar nebuvo paskelbta jokių aiškesnių detalių apie šią juostą, tikimasi, kad jis panaudos jau esančią ir žinomą šiai istorijai aktorių komandą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles