Pasirodė pirmieji kadrai iš biografinio Charles’o Mansono filmo

Pasirodė pirmieji kadrai iš biografinio Charles’o Mansono filmo

Artima ateitis žada nemažai pramogų serijinio žudiko Charles’o Mansono „fanams“. Be daug kontroversijos ir susidomėjimo keliančio Quentino Tarantino kitąmet pasirodysiančio „Once Upon a Time in Hollywood“ (liet. „Vieną kartą Holivude“), šiemet pamatysime dar vieną filmą apie legendomis apipintą asmenybę.

Nors abejotina, kad „Charlie Says“ (liet. „Čarlis sako“) sulauks tiek dėmesio, kiek Q. Tarantino filmas, bus įdomu pažvelgti į C. Mansono gyvenimą iš platesnės perspektyvos. „Vieną kartą Holivude“ žudiką greičiausiai matysime tik tiek, kiek jis buvo susijęs su Romano Polanskio žmonos Sharon Tate žmogžudyste, o „Amerikos psichopato“ (angl. „American Psycho“) režisierės Mary Harron juostoje Mansono istoriją išgirsime iš trejeto Mansono šeimynos narių, nuteistų kalėti iki gyvos galvos.

„Charles Says“
„Čarlis sako“

Pagrindinį vaidmenį filme atlieka Matt Smith, geriausiai žinomas vienuoliktosios „Daktaras Kas“ (angl. „Doctor Who“) inkarnacijos vaidmeniu, o prie jo prisijungs ir „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) aktorė Hannah Murray. Prieš keletą dienų „Čarlis sako“ pirmieji pamatė Venecijos kino festivalio žiūrovai, tačiau filmas vertinamas labai vidutiniškai. Studija dar neskelbia, kada filmas pasirodys kinuose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles