Samas Raimis bandys nuspėti ateitį filme „III Pasaulinis karas“

Samas Raimis bandys nuspėti ateitį filme „III Pasaulinis karas“

Pastaruoju metu, galima sakyti, gyvenęs televizijoje ir kūręs serialą apie istorinį blogį „Ešas prieš piktuosius numirėlius“ (angl. „Ash vs Evil Dead“), galiausiai ir vėl grįžta į didžiuosius ekranus. Kino kūrėjas žvilgtels porą metų į ateitį ir kurs „III Pasaulinį karą“ (angl. „World War 3“) studijai „Warner Bros.“, remdamasis George‘o Friedmano neišgalvotu romanu ir bestseleriu „Artėjantis šimtmetmis: XXI amžiaus prognozė“ (angl. „The Next 100 Years: A Forecast for the 21st Century“).

Nors ir ganėtinai aišku, pagal ką remiantis bus kuriamas filmas, apie ką konkrečiai jis bus – dar neaišku. Knygoje analizuojami istoriniai faktai ir tendencijos, geopolitinės situacijos, tačiau visiškai neaišku, kaip šie G. Friedmano tyrimai gali įtakoti filmo kūrimo istoriją. Akivaizdu, kad knygos ekranizacija neturėtų labai skirtis nuo fikcinių romanų perkėlimo būdų, tačiau čia režisierius turėtų turėti daugiau kūrybinės laisvės.

Knygoje rašoma, tad ir filme turėtų būt pasakojama apie JAV karą su džihadistais ir jo pabaigą, pradedant naująjį, dar gerokai stipresnį šaltąjį karą su Rusija. Tikėtina, kad bus paliesti ir pasaulio santykiai su Kinija, o naujasis Pasaulinis karas prasiverš Artimuosiuose Rytuose amžiaus viduryje. Kovoje turėtų susiremti JAV prieš netikėtą Rytų Europos, Eurazijos ir tolimųjų Rytų koaliciją.

Kaip ten bus iš tiesų, sužinosime per artimiausius porą metų. Kada tiksliai pasirodys filmas, nepranešama, bet dabar pradedamas scenarijaus kūrimo procesas. Tikėtina, kad „III Pasaulinis karas“ kinus pasieks 2018 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles