Johnas Rhys-Daviesas nori vėl vaidinti Salahą penktojoje „Indianos Džounso“ dalyje

Johnas Rhys-Daviesas nori vėl vaidinti Salahą penktojoje „Indianos Džounso“ dalyje

Šiuo metu įsibėgėja penktosios „Indianos Džounso“ dalies kūrimo darbai ir aktorius Johnas Rhys-Davies žiniasklaidai pareiškė, kad vaidins jame.

71-erių metų aktorius Indianos Džounso sąjungininką Salahą vaidino dviejuose filmuose „Indiana Džounsas ir dingusios Sandoros skrynia“ (angl. „Raiders of the Lost Ark“, 1981 m.) ir „Indiana Džounsas ir paskutinis kryžiaus žygis“ (angl. „The Last Crusade, 1989 m.). Dabar, kalbėdamas su žiniasklaida, jis pasakė: „Kiekvieną kartą, kai tik pamatau Spielbergą, sakau jam: „Stevenai, sėkmingiausi filmai buvo pirmasis ir trečiasis, bet antrajam ir ketvirtajam, panašu, kažko trūko… Kaži, kas tai galėtų būti?“ ir pridūrė: „Žinoma, norėčiau vaidinti dar viename – tai puikus personažas – tačiau jis turėtų būti reikšmingesnis.“

J. Rhys-Davies‘as atskleidė, kad jis atsisakė sugrįžto į 2008 m. sukurtą ketvirtąją Indianos Džounso dalį „Indiana Džounsas ir krištolo kaukolės karalystė“ (angl. „Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull“), kadangi Salahas šiame filme būtų pasirodęs tik epizodiškai. „Mane kvietė vaidinti ketvirtojoje dalyje, bet jie norėjo mano personažui panaudoti žaliąjį ekraną – turėjau įeiti, atsisėsti ir ploti rankomis – tada jie būtų mane iškirpę ir įdėję į vestuvių sceną filmo pabaigoje“, paaiškino aktorius. „Atsisakiau to, kadangi man atrodė, kad tokiu būdu būtų tam tikra prasme nuvilti žiūrovų lūkesčiai. Salahas yra populiarus personažas – jis turi didingą sielą, dėl ko mes visi jį mylime ir giriame“, kalbėjo jis.

Kino veteranas taip pat išreiškė susirūpinimą dėl to, ar Salahui bus leista pasirodyti naujame Indianos Džounso filme, kadangi jis yra „nepopuliariausias arabiškas personažas Vakarų populiariojoje kultūroje“. „Galbūt tikroji tragiškoji mūsų laikų tiesa yra ta, kad Vakarų populiariojoje kultūroje nebeliko vietos „geriesiems arabams“ – ir tai yra bendrasis žiūrovų suvokimas, o ne vien mano vertinimas“, – sakė J. Rhys-Davies.

„Galbūt tai yra viena iš priežasčių, dėl ko tai galėtų nenutikti [Salahas nepasirodytų naujojoje juostoje]. Tačiau tokiu atveju, mums visiems tai būtų tragedija“, – kalbėjo aktorius.

„Žiedų valdovo“ (angl. „The Lord of the Rings“) trilogijoje nykštuką Gimlį suvaidinusio aktoriaus artimiausiuose planuose – net devyni projektai, tarp kurių – drama „Apaštalas Petras: Atpirkimas“ (angl. „The Apostle Peter: Redemption“). Aktorius taip filmuojasi ir televizijos seriale, ir nepanašu, kad dėl amžiaus planuotų mažinti apsukas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles