Režisierius Jamesas Mangoldas imasi „Disney“ juostos „Kapitonas Nemo“

Režisierius Jamesas Mangoldas imasi „Disney“ juostos „Kapitonas Nemo“

Vis įdomesnių projektų besiimantis Jamesas Mangoldas kino žiūrovus jau dabar yra nudžiuginęs keliais itin pasisekusiais filmais. Šiuo metu skelbiama, kad režisierius prisijungia prie „Kapitono Nemo“ projekto ir užims pagrindinio „vairininko“ vaidmenį.

Žiulio Verno „20 000 mylių po vandeniu“ didžiuosiuose kino ekranuose jau šmėžavo kelissyk, tačiau tikima, kad būtent ši ekranizacija gali būti įdomiausia iš visų. Kaip skelbia pati „Disney“ studija, savąją modernią „20 000 mylių po vandeniu“ versiją jie pristatyti norėjo jau ilgą laiką, o anksčiau prie juostos kūrimo buvo prisijungęs ir pats Davidas Fincheris. Ir visgi dėl juostos „Dingusi“ (angl. „Gone Girl“) šiam atsisakius projekto, kurį laiką kūrimas pakibo ant klaustuko. Netikėtai prie projekto prisijungė J. Mangoldas, kuris šiuo metu kuria „Ernio“ (angl. „The Wolverine“) tęsinį, tačiau pasak pačio režisieriaus – jis tikrai spės su abejais projektais.

„Disney“ su J. Mangoldu nėra vieninteliai, kurie žada sukurti tokią modernią Žiulio Verno filmo ekranizaciją. Dar visai nesenai kitas režisierius Bryanas Singeris užsiminė apie savo planus pristatyti savąją versiją, kuriai jau yra parašytas netgi detalus scenarijus. Šio režisieriaus filmavimo darbai turėtų prasidėti jau šį rudenį.

Primename, kad „20 000 mylių po vandeniu“ yra XIX amžiuje parašyta prancūzo Žiulio Verno mokslinės fantastikos knyga apie futuristinį povandeninį laivą ir paslaptingąjį jo kapitoną Nemo. Knyga ne viena forma buvo adaptuota daugybę kartų, žymiausias jų – 1954 metų filmas su Kirku Douglasu priešaky.

Kada bus pradėti filmavimo darbai – nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles