Studija „Disney“ paskelbė savo būsimų filmų datas

Studija „Disney“ paskelbė savo būsimų filmų datas

Šią savaitę studija „Walt Disney“ paskelbė savo būsimų projektų datas, tačiau nepranešė kokie būtent filmai juose atsidūrė. Pasak vidinių Holivudo šaltinių, kalba eina apie antrąją „Džiunglių knygą“ (angl. „The Jungle Book“) ir „Piktadarės istorijos“ (angl. „Maleficent“) tęsinį, o taip pat ir daugelį kitų filmų.

Praėjusį savaitgalį Jono Favreau filmas „Džiunglių knyga“ Šiaurės Amerikoje užsidirbo stulbinančius 60 mln. dolerių ir visame pasaulyje perkopė pusės milijardo dolerių ribą. Nenuostabu, kad studija „Disney“ nori kuo greičiau paleisti į produkciją antrąją dalį. Ne kiekvienas originalus projektas per dešimt rodymo dienų užsidirba 533 mln. dolerių. Įdomu ir tai, jog antrąjį savo rodymo savaitgalį šis filmas sutriuškino kitą pasaką – „Medžiotojas ir ledo karalienė“ (angl. „The Huntsman: Winter‘s War“).

Datos, kurias pasirinko „Disney“ atrodo taip:

2017 m. birželio 28 d.
2018 m. balandžio 6 d.
2018 m. rugpjūčio 3 d.
2018 m. lapkričio 2 d.
2018 m. gruodžio 25 d.
2019 m. lapkričio 8 d.
2019 m. gruodžio 20 d.

Pasak kino analitikų, būtent 2018 m. rugpjūtį ar lapkritį kino teatruose gali atsidurti antroji „Džiunglių knyga“, nors būtent tais metais, spalio 18 dieną, turi pasirodyti Andy Serkiso režisuojamas filmas „Džiunglių knyga: pradžia“ (angl. „Jungle Book: The Beginning“).

Kiti projektai, kurie gali atsidurti paskelbtuose premjerų datose: „Kruela“ (angl. „Cruella“) su Emma Stone pagrindiniame vaidmenyje, „Džiunglių kruizas“ (angl. „Jungle Cruise“) su Dwayne‘u Johnsonu, Timo Burtono režisuojamas „Dumbo“ (angl. „Dumbo“), antroji „Merės Popins“ (angl. „Mary Poppins“) dalis, „Piktadarės istorijos“ tęsinys ir „Spragtukas“ (angl. „The Nutcracker“). Gruodžio galas akivaizdžiai priklausys „Žvaigždžių karams“ (angl. „Star Wars“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles