Eurolygos finalinio ketverto žaidėjai tapo „Keršytojų“ personažais

Eurolygos finalinio ketverto žaidėjai tapo „Keršytojų“ personažais

Kol kino salėse sukasi galingai startavusi „Marvel“ juosta „Keršytojai. Begalybės karas“ (angl. „Avengers: Infinity War“), nenumaldomai artėja Eurolygos finalinis ketvertas. Kas bendra tarp kino ir krepšinio? Atrodytų – nieko, nes juk keršytojai tikrai nekovoja krepšinio aikštelėje. Tačiau Eurolygos partneris „Eurohoops“ jau ne pirmus metus randa panašumų tarp finalinio ketverto žaidėjų ir „Marvel“ visatos personažų. Kaip rašoma „Eurohoops“ svetainėje: „Marvel“ į filmą „Keršytojai. Begalybės karas“ surinko beveik visus kino visatos superherojus, o Eurolygos finalo ketverte Belgrade susirinks beveik visi Europos krepšinio herojai“.

Tik priešingai nei „Marvel“, „Eurohoops“ kasmet turi atnaujinti savo superherojų sąrašą. Šiemet Europos krepšinio begalybės kare dėl Eurolygos taurės susigrums Stambulo „Fenerbahce“, Maskvos „CSKA“, Madrido „Real“ ir, kas svarbiausia mums, Kauno „Žalgiris“. Du „Žalgirio“ krepšininkai – Edgaras Ulanovas ir Kevinas Pangosas „Eurohoops“ sprendimu taip pat tapo keršytojais. „Eurohoops“ savo pasirinkimą vieną ar kitą krepšininką sutapatinti su kuriuo nors personažu aiškina sportininkų ir superherojų panašumu. „Eurhoops“ ne tik nuotraukose krepšininkus „įspraudė“ į superherojų kostiumus, bet ir sukūrė po trumpą istoriją.

Keršytojų lyderiu Kapitonu Amerika (angl. Captain America) tapo visai ne amerikietis, o prancūzas – „CSKA“ lyderis Nando De Colo – tiek Kapitonas Amerika, tiek prancūzų snaiperis yra šaltakraujiški ir niekada nepasiduodantys, be to, nebijo patys imtis iniciatyvos.

Po aikštelę tiesiog skrajojantis čekas Janas Vesely‘is iš „Fenerbahce“, „Eurohhops“ nuomone, kaip niekas kitas panašus į Geležinį žmogų (angl. Ironman). Abu skraido kur nori, abu reikalui esant gali tapti komandos lyderiais, abu yra emocionalūs ir pasiruošę veikti.

Peteriui Parkeriui įkando radioaktyvus voras, jaunajam slovėnui Lukai Dončičiui – kažkokia krepšinio bitė, taip abu įgijo antgamtiškų galių. Tiek Madrido „Real“ žaidžiantis  L. Dončičius, tiek Žmogus-voras (angl. Spiderman) yra jauniausi savo komandų nariai. Be to, abu nuolat šypsosi ir taip pelno dar daugiau simpatijų.

Žalgirietis Edgaras Ulanovas, „Eurohoops“ nuomone, neabejotinai yra Vižionas (angl. Vision). Kaip ir keršytojų superherojus, taip ir E. Ulanovas niekada nerodo emocijų, niekas iš tiesų daug apie jį nežino, tačiau jis yra griaunanti jėga. Atrodo, kad tiek Vižionas, tiek E. Ulanovas egzistuoja turėdami vienintelį tikslą – būti nesustabdomi.

„Fenerbahce“ žaidžiantis graikas Kostas Sloukas galbūt ir negali sustabdyti laiko, kaip tai sugeba Daktaras Streindžas (angl. Doctor Strange), tačiau jis puikiai numato, kur po kelių sekundžių atsidurs jo komandos draugai ir sėkmingai ten pasiunčia kamuolį.

Falkonas (angl. Falcon) yra geriausias Kapitono Amerikos draugas, jo užnugaris, visada pasiruošęs perimti jo mantiją. Tad natūralu, kad „Eurohoops“, ieškodami Falkono atitikmens krepšinio pasaulyje (-eee), per daug nenutolo nuo N. De Colo. Tad nors N. De Colo komandos draugas Willas Clyburnas ir neturi tokių sparnų kaip Falkonas, jo fizinės savybės ir atletiškumas leidžia skrajoti virš varžovų krepšio.

Jūs seniai manėte, kad Šarūnas Jasikevičius yra dievas? Ne jūs vieni! „Eurohoops“ nuomone, Š. Jasikevičius, kuris, tarsi Odinas nepajudinamai sėdi savo soste (ar, jei jums labiau patinka – ant suolelio) ir svaidosi žaibais, kartu su savo „sūnumi“ – „Žalgirio“ legionieriumi iš Kanados Kevinu Pangosu, prilygstančiu Torui (angl. Thor) – krepšinio mūšio lauke pridaro daug žalos varžovams. Toras savo kūjį gali nusviesti kur tik panorėjęs ir tiksliai kirsti priešininkams – lygiai taip pat tiksliai K. Pangoso rankas palikęs kamuolys pasiekia komandos draugus ir jie gali griausmingai užbaigti atakas. Be to, „Eurohoops“ nuomone, K. Pangosui visai tiktų užsiželdinti barzdą.

Radioaktyvūs gama spinduliai pavertė Briusą Banerį į nesustabdomąjį Halką (angl. Hulk) – o krepšinio aikštelėje nesustabdomas yra meksikietis Gustavo Ayonas. Tiek Halkas, tiek „Real“ klube žaidžiantis G. Ayono yra fiziškai stiprūs ir sunkiai sustabdomi. Juos sieja ir dar vienas dalykas: po keršytojų Ultrono mūšio Hlkas paliko Žemę ir mokėsi tapti kariu kosmose bei pasirodė tada, kai niekas iš jo to nesitikėjo – G. Ayonas prie savo komandos taip pat prisijungia karščiausiu momentu, grįždamas į finalo kovas Belgrade.

Karo Mašina (angl. War Machine) buvo auginamas tapti koviniu pilotu, tačiau susipažinęs su Geležiniu žmogumi jis taipogi tapo superherojumi. Karo Mašina yra ne tik karys, bet ir inžinierius bei pilotas – dėl to „Eurohoops“ manymu, „CSKA“ žaidžianti amerikietis Kyle‘as Hines‘as, kuris yra geras kovotojas dėl atšokusių kamuolių, puikus gynybos specialistas bei galintis žaisti „du prieš du“, atitinka būtent šį personažą.

Juodoji pantera (angl. Black Panther) yra ne tik meistriškas kovotojas – šis superherojus naudoja pažangiausias technologijas ir kinetinę energiją. Ir nors amerikietis Bradas Wanamakeris iš pradžių tikrai nepriklausė Eurolygos karališkajam elitui, dabar jis valdo „Fenerbahce“ karalystę, paversdamas ją savąja Vakanda. Be to, jis naudoja labai universalų puolimą bei tiesiog susilieja su aikštele.

Tokios yra „Eurohoops“ paralelės, išvestos tarp „Marvel“ visatos supeherojų ir Eurolygos finalo ketverto žaidėjų. Tad užtektinai prisižiūrėję į superherojus, kovojančius kino ekranuose, gegužės 18 – 20 d. galėsite patys ieškoti panašumų ir vertinti, ar čia pasirinkti krepšininkai yra panašūs į „Marvel“ keršytojus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles