Paaiškėjo daugiau detalių apie naują Quentin’o Tarantino filmą

Paaiškėjo daugiau detalių apie naują Quentin’o Tarantino filmą

Timothy’s Olyphant’as šiuo metu tariasi su naujo Quentin’o Tarantino filmo „Vieną kartą Holivude“ (angl. Once Upon a Time in Hollywood) komanda. Olyphant’as daugiausia žinomas dėl savo vaidmens HBO vesterne „Dedvudas“ (angl.  Deadwood) bei filme „Idealus pabėgimas“  (angl. A Perfect Getaway). Dėl kokio vaidmens tariamasi su Timothy Olyphant’u nežinoma. Tai gali būti reali tų laikų asmenybė arba išgalvotas personašas.

Nors jokie filmavimo darbai dar nepradėti, apie filmą jau žinome šiek tiek detalių. Visiškai nenuostabu, jog scenarijaus autorius, aišku ir režisierius, pats Quentin’as Tarantino. Pagrindinius vaidmenis atliks Leonardo DiCaprio ir Brad’as Pitt’as. Režisierius sako, jog šis duetas bus neįtikėtinai dinamiškas ir energingas bei puikiai tiks naujajam filmui. Filme taip pat turėtume išvysti Margot Robbie bei su Tarantino dažnai dirbančius Kurt’ą Russell’ą  ir Tim’ą Roth’ą.

Paskelbta, jog „Vieną kartą Holivude“ veiksmas vyks Los Andžele, tuo metu kai mieste siautėjo žudikas Charles’as Manson’as ir jo gauja. DiCaprio atliks Rick’o Dalton’o – jau užgesusios Holivudo žvaigždės  vaidmenį, o Brad’as Pitt’as vaidins Cliff’ą Booth’ą – ištikimą Rick’o dublerį. Greitai besikeičiant Holivudui, duetas nebesugėjo pritapti ir tapo niekam nebereikalingi. Nesėkmingi aktoriai nesiruošia taip lengvai pasiduoti, tačiau jų keliai netikėta susikerta su nusikaltėlių gaujos… Daugiau apie filmo siužetą nežinoma. Anot Screenrant.com, naujas filmas savo tėkme ir stiliumi turėtų būti panausi į kultinį Tarantino filmą „Bulvarinis skaitalas“.

Tai pirmasis režisieriaus filmas nekuriamas kartu su „The Weinstein Company“,  dėl visuomenei puikiai žinomo #meetoo skandalo. Planuojama premjeros data – 2019-ųjų rugpjūtis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles