Pamatykite juostos „Mumija“ filmavimo užkulisius

Kuomet gruodžio mėnesį debiutavo filmo „Mumija“ (angl. „The Mummy“) anonsas, dauguma turbūt atkreipė dėmesį į sceną vykusią krovininiame lėktuve. Skrendančiame orlaivyje aktoriai Tomas Cruise‘as ir Annabelle Wallis blaškėsi neturėdami tvirto pagrindo po kojomis, kitaip – neveikiami gravitacijos jėgos. Kino kompanija „Universal“ pasidalino įdomiais užkulisių filmavimo vaizdais, kuriuose atskleidžiama kaip vyko pasiruošimas ir šios scenos filmavimas.

Internetiniame tinklalapyje „Youtube“ pasirodęs įrašas atskleidžia, jog Tomas Cruise‘as jau senokai svajojo atlikti kažką panašaus viename iš savo filmų. Aktorius yra vienas iš nedaugelio kino žvaigždžių, kurie kaskadinius triukus vis dar atlieka patys, o filmuojant „Mumiją“ viskas vyko tikrame, mikrogravitaciją turinčiame lėktuve. T. Cruise‘as paaiškino, jog nors jie ir buvo intensyviai ruošiami šiai scenai, daugelis vistiek nenutuokė kas jų laukia.

Naujają „Mumijos“ versiją režisuos Alexas Kurtzmanas, kuris patirties įgavo rašydamas scenarijus ir prodiusuodamas tokius filmus, kaip „Transformeriai“ ar „Žvaigždžių kelias“. Prie prodiuserių komandos prisijungė ir su ankstesnėmis „Mumijos“ dalimis dirbęs Seanas Danielis. Filme vaidins Tomas Cruise‘as, Russellas Crowe‘as, Sofia Boutella, Annabelle Wallis ir kiti. Juosta kino teatruose debiutuos birželio 9-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles