Paaiškėjo dar viena „Kapitonės Marvel“ aktorė

Paaiškėjo dar viena „Kapitonės Marvel“ aktorė

Ką tik sužinojome dar vieną filmo „Kapitonė Marvel“ (angl. Captain Marvel) aktorę. Tai – Annettė Bening, puikiai žinoma dėl savo vaidmens jau klasika tapusiame kūrinyje „Amerikos grožybės“ (angl. American beauty). Panašaus tipo filmuose Bening dar neteko filmuotis.

Puslapis Variety.com spėja, jog aktorė greičiausiai vaidins pagrindinės filmo superherojės Kapitonės Marvel (vaidins Brie Larson) mamą. Taip pat žinome, jog ekrane išvysime Jude’ą Law ir Ben’ą Mendelsohn’ą. Filmo scenarijus buvo kelis kartus atnaujintas. Prie jo prisidėjo Geneva Robertson-Dworet, žinoma dėl naujausio „Kapų plėšikės“ scenarijaus, Meg LeFauve („Išvirkščias pasaulis“) bei Nikolė Perlman („Galaktikos sergėtojai“).

„Kapitonė Marvel“ – kaip ir sako filmo pavadinimas – dar vienas Marvel komiksų visatos filmas. Tai istorija apie oro pajėgų pilotę Carol Danvers. Nelaimingo atsitikimo metu jos DNR susilieja su nežinomos gyvybės formos DNR ir Carol įgauna neįtikėtinų galių. Padidėja ne tik jos jėga ir ištvermė, superherojė taip pat įgyja sugebėjimą skristi ir manipuliuoti energija.

Filmo veiksmas vyks praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje, kai apie „Keršytojus“ (angl. Avengers) dar nebuvo girdėti. Nepaisant to, gerbėjai tikisi, jog išvysime ir Samuel’io L. Jackso’o personažą – Nick’ą Fury.

Šiuo metu juosta jau filmuojama. Planuojama, jog filmas pasirodys 2019-aisiais.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles