Ketinama kurti filmą apie Obį Van Kenobį

Ketinama kurti filmą apie Obį Van Kenobį

Obio Van Kenobio personažas pasirodė pirmajame „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) filme 1977 metais. Jis buvo Luko Skaivokerio mokytojas ir yra vienas pagrindinių serijos personažų. Pirmuose trijuose filmuose jį įkūnijo Alec’as Guinness’as, kuris iki dabar yra vienintelis „Žvaigždžių karų“ serijos aktorius, įvertintas Oskaro nominacija už vaidybą joje. Trilogijoje, išleistoje nuo 1999 iki 2005 metų, Obį Van Kenobį vaidino Ewan’as Mcgregor’as, tapęs fanų favoritu.

Gandai apie Obio Van Kenobio filmą pasklido dar 2012 metais, tačiau dabar „Disney“ ir „Lucasfilm“ paskelbė naujausias žinias apie būsimą juostą. Oskaro laureatas Stephen’as Daldry’is kandidatuoja būti filmo režisieriumi. Scenarijus yra parašytas, o aktorių paieška jau prasidėjo. Filmo darbų įkarštis prasidės po devintojo „Žvaigždžių karų“ epizodo, kai studija paskelbs oficialius savo artėjančius filmus.

Vaidinti Obį Van Kenobį vėl pretenduoja E. Mcgregor’as, tačiau pasak jo, jis dar neskaitė scenarijaus ir „Disney“ nesusisiekė su juo nuo 2017 metų. Pats aktorius daugelį kartų yra parodęs, kad nori sugrįžti. Sklando gandai, kad filmavimas prasidės 2019 sausį, o kinuose pasirodys 2020 gruodį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles