Dar vienas „Gyvų numirėlių“ gretutinis projektas – apie Neganą ir Megę

Dar vienas „Gyvų numirėlių“ gretutinis projektas – apie Neganą ir Megę

Vienas populiariausių šių laikų serialų „Gyvi numirėliai“ (angl. The Walking Dead) jau turėjo vieną šalutinį projektą. Tačiau to TV studijai „AMC“ nepakanka ir originaliajam serialui artėjant link pabaigos bus kuriamas dar vienas gretutinis projektas. Jis vadinsis „Numirėlių sala“ (angl. Isle of the Dead) ir pasakos apie Neganą ir Megę.

Prie šio gretutinio projekto jau yra prisietos ir pagrindinės serialo žvaigždės. Tai neganą vaidinantis Jeffrey‘is Deanas Morganas ir Megės aktorė Lauren Cohan. Kol kas aišku tik tiek, kad bus sukurtos šešios serijos, kuriose veikėjai keliaus postapokaliptiniame pasaulyje po seniai nuo žemyninės dalies atitrūkusią Manhatano salą. Griūvančiame mieste knibžda negyvėlių, kurie Niujorką pavertė savo pasauliu.

„Tai itin didinga diena, nes dar labiau išplečiame „Gyvų numirėlių“ visatą“, teigė „AMC Studios“ prezidentas Danas McDermottas. „Sukursime dar vieną patrauklų serialą, kuris pratęs dviejų neužmirštamų veikėjų istoriją, kuriuos gerbėjai pamilo, jų nekenčia, tada nekenčia ir vėl pamilsta. Taip pat galėsime labiau paplėtoti istorijos užkampyje likusį Manhataną“.

Planuojama, kad „Numirėlių sala“ „AMC Plus“ kanalą pasieks 2023 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles