Atidėta „Žmogus su randu“ perdirbinio išleidimo data

Atidėta „Žmogus su randu“ perdirbinio išleidimo data

Briano de Palmos režisuotas „Žmogaus su randu“ (angl. „Scarface“) kino teatruose pasirodė 1983 metais. Filmas parodo emigranto iš Kubos Tonio Montanos gyvenimo kelionę nuo žmogaus be cento iki narkotikų barono Majamyje. Nors iš pradžių filmas nebuvo gerai įvertintas ir neuždirbo didelės pinigų sumos, vėliau jis tapo kultine klasika ir yra laikomas vienu svarbiausių mafijos žanro filmų.

Nors pati B. de Palmos versija nebuvo originalus kūrinys – juosta paremta 1932 m. Howardo Hawkso ir Richardo Rossono  tokio paties pavadinimo filmu – „Universal“ studija pirmą kartą paskelbė norą perdirbti filmą 2011 metais. Nuo tada filmo režisieriumi buvo paskelbti Davidas Ayeras, Davidas Yatesas, Pablo Larraínas, o dabar naujausiomis žiniomis – „Šaunioji septyniukė“ (angl. „The Magnificent Seven“) režisierius Antoine’as Fuqua. Filmas taip pat turėjo kelis scenaristus: Davidas Ayeras, Paulas Attanasio, Terence’as Winteris – visi yra parašę savo versiją, o naujausią scenarijaus variantą rašė broliai Joelis ir Ethanas Coenai. Tonio Montanos vaidmenį atliks juostoje „Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“ (angl. „Rogue One: A Star Wars Story“) pasirodęs Diego Luna.

Filmas turėjo kino teatrus pasiekti šią vasarą, rugpjūčio 10 dieną, tačiau dabar „Universal“ paskelbė, kad juosta bus nukeliama į ateitį, nes būsimojo projekto režisierius yra užsiėmęs su šiemet pasirodančiu „Ekvalaizeris 2“ (angl. „Equalizer 2“), kuris pasirodys 2018 metų liepos 10 dieną. Sklando gandai, kad naujas „Žmogaus su randu“ perdinbinys bus nukeltas bent iki 2020 metų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles