Paskelbtas naujasis Žmogus-voras ir filmo režisierius

Paskelbtas naujasis Žmogus-voras ir filmo režisierius

Po ilgų naujojo Žmogaus-voro (angl. Spider-man) paieškų, pačių įvairiausių internete sklandžiusių gandų ir spekuliacijų, kino studijos „Sony“ ir „Marvel“ galiausiai išsirinko aktorių, kuris turės atlikti draugiško kaimynystės herojaus Žmogaus-voro vaidmenį. Juo taps jaunasis aktorius Tomas Hollandas, atlikęs vaidmenis filmuose „Pragaras rojuje“ (angl. „The Impossible“), „Lokas“ (angl. ‚Locke“) ir dar pasirodysiančioje „Jūros širdyje“ (angl. „In The Heart of The Sea“).

T. Hollandas aktoriaus atrankose dalyvavo jau nuo balandžio vidurio, o pagrindiniu jo konkurentu buvo laikomas Asa Butterfieldas. Galima net sakyti, kad A. Butterfieldas daugumos buvo vertinamas kaip realiausias pretendentas, tačiau vos prieš kelias savaites jis iškrito iš lenktynių dėl pagrindinio vaidmens. Kaip oficialiame spaudos pranešime skelbia „Marvel“ ir „Sony“, studijų atstovai buvo sužavėti T. Hollando pasirodymu „Pragare rojuje“ ir būsimojoje juostoje „Jūros širdyje“. Aktoriui taip pat teko proga pasidaryti bandomuosius filmavimus su Kapitonu Amerika Chrisu Evansu ir Geležiniu žmogumi Robertu Downey‘iu Jaunesniuoju. Po visų bandymų jaunasis aktorius labiausiai ir tiko voragyvio rolei.

Kino pasaulį labiau nustebino režisieriaus pasirinkimas. Juo tapo Jonas Watts, iki šiol sukūręs labai mažai rimtesnių filmų. Pernai pasirodė jo siaubo juosta „Klounas“ (angl. „Clown“), o šiais metais režisierius pristatys įtempto siužeto trilerį „Faro mašina“ (angl. „Cop Car“). Nežinia kuo J. Wattsas patraukė Kevino Feige‘o ir Amy Pascal dėmesį, bet jis turi jų palaikymą, todėl reiktų tikėtis kažko gero. Juk kadaise Jamesas Gunnas ar broliai Russo nebuvo kažkuo ypatingi kino kūrėjai, kol jiems nebuvo suteiktos neribotos galimybės pasireikšti.

Sekantiems istoriją jau nebus naujiena, kad po daugelio metų „Sony“ galiausiai nusprendė apjungti jėgas su „Marvel“, siekiant suvienyti „Keršytojų“ (angl. „The Avengers) ir „Žmogaus-voro“ visatas, nors dar prieš metus tai atrodė neįmanoma. Na, o toliau studijos „Marvel“ ir „Sony“ dirbs ranka rankon, bendrai finansuos ir bendrai dalysis būsimos franšizės pelnu. Naujasis voražmogis bus ganėtinai jaunas ir pagal istoriją dar turėtų mokytis vidurinėje mokykloje. Naujame filme taip pat neturėtume išvysti ir tradicinės dėdės Beno mirties scenos.

Naujasis Žmogus-voras kinuose jau turėtų akimirksniui pasirodyti „Kapitone Amerikoje: Pilietiniame kare“ (angl. „Captain America: Civil War“), kuris kinus pasieks kitų metų gegužės 6 dieną. Na, o pilnas filmas apie Žmogų-vorą kinuose bus rodomas nuo 2017 metų liepos 28 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles