Natalie Portman įvardijo savo didžiausią karjeros klaidą

Natalie Portman įvardijo savo didžiausią karjeros klaidą

Prieš išvykdama į Toronto kino festivalį, Natalie Portman pasirodė Venecijoje, kur pristatė savo du naujus filmus: čiliečio Pablo Larraíno režisuotą biografinę dramą „Jackie“, kurioje įkūnijo Jacqueline‘ą Kennedy ir Rebeccos Zlotowski „Planetariumą“ (angl. „Planetarium), kuriame vaidino kartu su Lily – Rose Depp. Tai buvo gera proga N. Portman išsipasakoti žurnalui „Le Monde“, bendrai apžvelgiant savo karjerą bei nepamirštant ir didžiausių nesėkmių. Tarp to, ko labiausiai gailisi, pirmoje vietoje neabejotinai atsiduria jos vaidmuo „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) I, II ir III epizoduose – pasirodymas George‘o Lucaso kosminėje epopėjoje, anot pačios aktorės, atspindi ne pačius geriausius jos aktorinius sugebėjimus.

„Jaučiu, kad man nesisekė vaidinti masinio populiarumo filmuose. „Žvaigždžių karai“ yra mano didžiausia klaida. Daugybei aktorių šio tipo filmuose pasitaikė atlikti visokių fantastiškų dalykų… Aš mąstau – kaip savo pasirodymui suteikti daugiau prasmės, kai vaidiname priešais žalią foną, arba kai kalbame į tuštumą, nesuprasdami nieko, ką patys pasakome? Aš dirbu. Tai mane labai stipriai motyvuoja“.

Prieš dvejus metus duodama interviu „New York Magazine“, Padmės Amidalos vaidmens atlikėja jau tada kaltino kosminę epopėją dėl kai kurių savo nesėkmių, kadangi „Žvaigždžių karai“ sukūrė jos, kaip „katastrofiškos aktorės“ su kuria „joks režisierius nenorės dirbti“ įvaizdį.

N. Portman, kuri, be kita ko, visai neseniai pareiškė pasitraukianti iš „Marvel“ filmų serijos, žurnalui „Le Monde“ ne tik išreiškė savo nusistatymą prieš masinio populiarumo filmus, bet ir lygia greta kaltino „Juodąją gulbę“ (angl. „Black Swan“) (kuri, šiaip ar taip, jai pelnė Oskarą) suteršus jos viešąjį įvaizdį, sukuriant atotrūkį nuo tikrosios jos asmenybės ir tamsaus bei psichopatiško personažo, kurį ji įkūnijo.

„Aš esu visiškai kitokia! Darbui atsiduodu labai rimtai, tas tiesa. Tačiau aš visiškai neišgyvenu dėl nesėkmių. Savaime suprantama, kai ką nors darai jau dvidešimt penkerius metus, buvo, kad daug kas ir nepasisekė. Net ir aplankius sėkmei, stengiausi nevertinti savo pasisekimo pagal vieną filmą, tačiau spręsti pagal tai, ką gavau: savo įdėtas pastangas, žmonių atsiliepimus ir t. t.“, kalbėjo N. Portman.

Priminsime, kad po pasirodymo poetiškoje P. Larraíno visatoje ir žavingame Rebeccos Zlotowksi pasaulyje reiklioji aktorė išbandys savo jėgas dirbdama kartu su mįslinguoju kanadiečių režisieriumi Xavier Dolanu – N. Portman filmuosis labai laukiamoje juostoje „Džono F. Donovano gyvenimas ir mirtis“ (angl. „The death and Life of John F. Donovan“).

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Arunas / 2016 rugsėjo 13

    Jei ne Žvaigždžių karai, šitos, atsiprašant, pindos išvis niekas nežinotų, o kad medinė vaidyba ne filmai kalti, o pats aktorius