Pasirodė pirmasis „Žmogus-voras: nėra kelio atgal“ anonsas

Po itin ilgo laikotarpio kino studija „Sony“ galiausiai paviešino pirmąjį „Žmogaus-voro: nėra kelio atgal“ (angl. Spider-man: No Way Home) anonsą. Serijos gerbėjai jau seniai reiškė nepasitenkinimą, kad studija delsia anonso išleidimą, tačiau būtent vakar, dieną iki oficialaus paleidimo, anonsas buvo nutekintas socialiniame tinkle „Tik Tok“. Na, o šiandien, šiek tiek kantresni „Marvel“ herojų gerbėjai, gali jį išvysti geros kokybės ir įprastose internetinėse platformose.

Nors filmo premjera ir buvo planuota dar lapkritį, dabar jau akivaizdu, kad trečioji naujojo Žmogaus-voro istorija taps Kalėdine dovanėle visiems fanams, mat filmas pasirodys jau gruodžio 17 dieną. Ir šįkart filmo anonse parodoma, su kuo susidurs Piteris Parkeris. Akivaizdu, kad įvykiai turėtų klostytis iškart po antrojo filmo ir Piteris bandys spręsti savo problemas keisdamas istoriją. Ir, taip jau atistinka, kad įsijungia multi visata.

Taip, jau pirmajame anonse įsijungia multi visata, kurią patvirtina ne kitas Žmogus-voras, o daktaras aštuonkojis, kurį suvaidins tas pats Alfredas Molina. Bet tikrai nereikia atmesti galimybės, jog išvysime ir kitus ropojančius superherojus. Kodėl? Nes viskas yra įmanoma, kai supliekiamos kelios visatos. Ir jei jūs esate superherojų žanro gerbėjas, o po šio anonso dar labiau neužsihypinot, nežinau, ko dar galima tikėtis. Ar gali būti, kad filmas nepateisins lūkesčių? Tokia galimybė tikrai išlieka, todėl reikia labai smarkiai valdytis.

Kiek dabar žinoma, filme tikrai pasirodys esamos visatos Tomas Hollandas, Zendaya, Daktarą Streindžą įkūnijantis Benedictas Cumberbatchas, Marisa Tomei ir kiti matyti jaunieji aktoriai. Tačiau prie jų prisijungs ir kitų visatų veikėjai – tai jau minėtas Alfredas Molina, J. K. Simmonsas ir Elektro suvaidinęs Jamie Foxxas. Ir tai tik oficialiai paviešinta informacija, kurie neabejotinai dar pildysi. Bet ką čia dar kalbėti – metas žiūrėti anonsą!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles