Bus perkuriamas serialas „Bafi vampyrų žudikė“

Bus perkuriamas serialas „Bafi vampyrų žudikė“

San Diego „Comic con“ festivalyje paskelbta, jog serialas „Bafi vampyrų žudikė“ (angl. „Buffy the vampyre slayer“) bus perkuriamas. Tokių gandų buvo galima išgirsti ir anksčiau, o dabar tai jau oficialu.

1992-aisiais „Bafi vampyrų žudikė“ Jungtinėse Amerikos Valstijose pasirodė kaip filmas, o serialas TV ekranus pasiekė 1997-aisiais. Šis visame pasaulyje populiarus projektas neaplenkė ir Lietuvos. Daugelis žiūrovų tikriausiai prisimena merginą, vardu Bafi, medžiojančią vampyrus ir demonus. Vaidmenį atliko Sarah Michelle Gellar. Dėl šio serialo, psichologai netgi pradėjo vartoti terminą „Bafi efektas“, kalbėdami apie stiprias moteris, negailestingai triuškinačias priešus.

Tai istorija apie apie vidurinės mokyklos moksleivę, besistengiančią suderinti likimo paskirtą uždavinį – kovą su piktosiomis jėgomis ir žemišką gyvenimą. Serialas tapo didžiuliu popkultūros fenomenu. Pasirodė romanai, komiksai, kompiuteriniai žaidimai. Būtent dėl jo S. M. Gellar tapo žvaigžde, o už šį vaidmenį ji nominuota ir Auksiniam gaubliui.

Dar 2010-aisiais buvo skelbiama, jog išvysime dar vieną „Bafi“ filmą, tačiau projektas taip ir nebuvo pradėtas. Tuo metu nebuvo bendradarbiaujama su Jossu Whendonu – originalaus serialo autoriumi. Šį kartą, prie projekto prisidės ir jis, tik ne kaip scenarijaus autorius, o vyriausiasis prodiuseris. Tačiau portalas „Deadline.com“ rašo, jog prie istorijos kūrimo neoficialiai prisidės ir J. Whendonas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles