Naujas režisieriaus Paulo Feigo darbas – smagi, romantiška komedija Kalėdų laikotarpiu

Komedijos žanro ekspertas režisierius Paulas Feigas, kurio repertuare galima rasti tokius filmus kaip „Sunokusios pamergės“ (angl. „Bridesmaid“) bei „Ji – šnipė“ (angl. „Spy“) šių metų pabaigoje dovanoja lengvabūdišką kalėdinę komediją „Last Christmas“ (liet. „Paskutinės Kalėdos“) . Šiandien, „Universal“ studija pasidalijo visai netrumpu trijų minučių anonsu, kuriame nupasakojama didžiulė dalis siužeto.

Pagrindinius vaidmenis atliko ką tik „Sostų karus“ (angl. „Game of Thrones“) baigusi Emilia Clarke bei aktorius iš „Pasakiškai turtingi“ (angl. „Crazy Rich Asians“) Henry Goldingas. Taip pat reklamuojama, kad filme skambės nauja, dar neišleista mirusio muzikanto George‘o Michaelo muzika, ir, žinoma, jo garsusis hitas, apie kurį jūs visi pagalvojot perskaitę filmo pavadinimą.

„Last Christmas“ yra lengva romantinė komedija, vykstanti kalėdiniu laikotarpiu. Pagrindinei veikėjai Keitei (Emilia Clarke) tai yra nesėkmių metas ir jo negražina žeminantis darbas – būti padėjėju elfu kalėdinėje parduotuvėje. Bet netikėtai pasirodęs vaikinas Tomas (Henry Goldingas) priverčia ją pakeisti požiūrį į gyvenimą. Šios komedijos anonsą jau galima pamatyti dabar, o filmas bus išleistas lapkričio 8 dieną (kažkodėl ne per Kalėdas).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles