Channingas Tatumas naujam projektui vėl susijungia su filmo „Brangusis Džonai“ komanda

Channingas Tatumas naujam projektui vėl susijungia su filmo „Brangusis Džonai“ komanda

Aktorius Channingas Tatumas grįžta bendradarbiauti su pasisekimo sulaukusio filmo „Brangusis Džonai“ (angl. „Dear John“) scenaristų ir prodiuserių komanda. Kartu jie dirbs ties nauju kino kompanijos „Paramount Pictures“ projektu, filmu „Soundtrack of Silence“.

Ch. Tatumas bus viena iš šio filmo žvaigždžių bei prodiuserių komandos dalis. Filmą jis prodiusuos kartu su Reidu Carolinu ir Peteriu Kiernanu iš „Free Association“ kompanijos. Kartu su jais prodiuserių kėdes užims ir prodiusavimo kompanijos „Temple Hill Productions“ atstovai Marty‘is Bowenas, Isaacas Klausneris ir Johnas Fischeris. Paremtas tikra istorija, filmas „Soundtrack of Silence“ pasakoja apie Matto ir Noros Hajų kelionę, siekiant išsaugoti meilę pasaulyje be garso ir kaip vienos geriausių visų laikų dainų jiems padėjo tai padaryti. Kuomet Mattas, būdamas dar tik antro kurso koledžo studentas sužino, kad netrukus taps kurčias, jis įsiminė savo mėgstamiausias dainas, kad išsaugotų svarbiausius savo prisiminimus, įskaitant tai, kaip jis įsimylėjo savo merginą ir būsimą žmoną Norą.

Scenarijų šiam filmui sukūrė Jamie‘is Lindenas, o studija šiuo metu ieško tinkamo žmogaus, kuris užimtų režisieriaus kėdę. Naujasis filmas žymi dar vieną Ch. Tatumo, „Temple Hill Productions“ ir J. Lindeno sugrįžimą bendram projektui, kadangi kartu jie patyrė sėkmingą karjeros šuolį su režisieriaus Lasse‘o Hallströmo filmu „Brangusis Džonai“. Ch. Tatumas šiame romantiniame filme vaidino vieną pagrindinių vaidmenų, o scenaristas J. Lindenas filmo scenarijų sukūrė pagal rašytojo Nicholo Sparks romaną. Vėliau jie dar sykį sujungė savo jėgas filmui „Vienos nakties nuotykis“ (angl. „Ten Year“), kurį režisavo pats J Lindenas.

Naujausias Ch. Tatumo projektas, kuriame aktorius pasirodė, tai Steveno Soderbergho filmas „Loganų sėkmė“ (angl. „Logan Lucky“) ir „Kingsman. Aukso ratas“ (angl. „Kingsman: the Golden Circle“). Taip pat savo balsą aktorius padovanojo filmams „Lego filmas 2“ (angl. „The Lego Movie 2: The Second Part) ir „Mažoji pėda“ (angl. „Smallfoot“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles