Čikagoje bus pradedamas filmuoti Jordano Peele perkuriamas filmas „Bitininkas“

Čikagoje bus pradedamas filmuoti Jordano Peele perkuriamas filmas „Bitininkas“

Nors Čikagoje pastaruoju metu nerimsta siaubą keliantys išpuoliai, tai nesustabdė kino kūrėjo Jordano Peele surinkti įspūdingą aktorių komandą legendinio siaubo filmo „Bitininkas“ (angl. „Candyman“) perkūriniui. Aktoriai Colmanas Domingo iš serialo „Bijokite vaikštančių numirėlių“ (angl. „Fear the Walking Dead“) ir Nathanas Stewartas-Jarretas, vaidinęs seriale „Atstumtieji“ (angl. „Misfits“), jungiasi prie naujojo siaubo projekto, kuriam scenarijų kūrė pats J. Peele kartu su Winu Rosenfeldu.

Aktorius N. S. Jarretas geriausiai žinomas iš vaidmenų britiškuose televizijos serialuose „Atstumtieji“ ir „Utopia“, tačiau aktorių taip pat galima išvysti ir televizijos kanalo „Hulu“ perkurtame filme „Ketverios vestuvės ir vienerios laidotuvės“ (angl.„Four Weddings and a Funeral”). Jaunasis kino aktorius vaidino ir „Tony“ apdovanojimą pelniusioje Brodvėjaus pjesėje „Angels in America” (liet. „Angelai Amerikoje”) lygiai taip pat kaip ir jo kolega J. Peele projekte – C. Domingo, kuris taip pat turi asmenišką santykį su teatru. Aktorius C. Domingo buvo nominuotas ir „Tony“, ir „Lorenso Olivjė“ apdovanojimams. Mažajame ekrane aktorius žinomas už Viktoro Strando vaidmenį seriale „Bijokite vaikštančių numirėlių“, tačiau taip pat kino mėgėjai jį gali išvysti ir „HBO“ draminame seriale „Euforija“ (angl. „Euphoria“), kino įmonės „A24“ filme „Liusė danguje“ (angl. „Lucy in the Sky”) ir artėjančiame filme „The God Committee”.

Naujieji „Bitininko“ aktoriai jungiasi prie sparčiai kylančių kino žvaigdžių, apie kurių dalyvavimą naujame filme buvo pranešta jau anksčiau. Tai aktoriai Yahya Abdulas-Mateenas II ir Teyonah Parris. Y. A. Mateenas II iš mažojo ekrano į didįjį perėjo tada, kai serialas „The Get Down” buvo užbaigtas kiek per anksti ir privalėjo būti perkeltas į didžiuosius kino ekranus kaip kino filmų serija. Aktorius taip pat pasirodė tokiuose kino projektuose kaip „Gelbėtojai“ (angl. „Baywatch“) ir „Didysis šou meistras“ (angl. „The Greatest Showman“). Jis taip pat vaidino antagonistą „Black Manta“ filme „Akvamenas“ (angl. „Aquaman“). O aktorė T. Parris taip pat turi sukaupusi nemažai patirties ekrane. Ji vaidino Justino Simieno 2014 m. filme „Dear White People“, Spike‘o Lee dramoje „Chi-raq“ ir Barry‘io Jenkinso filme „Jei Bylo gatvė prabiltų“ (angl. „If Beale Street Could Talk”).

Naujojo „Bitininko“ režisierius – Nia DaCosta, kuris teigia, kad naujasis projektas bus tarsi dvasinis tęsinys originaliam, 1992 m. Bernardo Rose‘o filmui. Remiantis Clive’o Barkerio apsakymu „Uždraustasis“ (angl. „The Forbidden“, „Bitininkas“ koncentruojasi į miesto legendą apie buvusį vergą, kuris buvo nužudytas dėl jo santykių su baltaja moterimi. Kai jos šeima sužinojo apie draudžiamą meilę, jis buvo išteptas medumi, kad bitės jį užpultų, o paskui vergas buvo sudegintas gyvas. Jo pelenai buvo išsklaidyti toje vietoje, kur vėliau atsirado „Cabrini-Green“ būsto projektų kvartalas. Legenda teigia, kad jei tu penkis kartus pasakysi jo vardą priešais veidrodį, jis ateis tavęs nužudyti.

Filmas nusimato tikrai šiurpokas, kadangi filmuojamas jis bus tose vietose, apie kurias ir kalbama baisioje legendoje – „Cabrini-Green“ būstų projektų kvartale. Ir nors nuo to laiko projektai buvo renovuoti ir pakeisti, šis ketinimas vistik yra svarbus. Kino studija „Metro Goldwyn Mayer Pictures“ bendrai finansuoja filmą kartu su „Bron Studios“ ir tai yra gera žinia Čikagos miestui. Tikimasi, kad filmas „Bitininkas“ kino teatrus pasieks 2020 m. birželio 12 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles