Pirmajame „Everesto“ anonse – katastrofiška sniego audra aukščiausiame pasaulio taške

Kino studija „Universal“ išplatino pirmąjį, kraują stingdantį filmo „Everestas“ (angl. „Everest“) anonsą. Pagal tikrą istoriją paremtas išgyvenimo trileris priverst sukasti dantis ir jais dar pakalenti visus būsimo filmo žiūrovus.

1996 metais įvykusia, galima teigti, katastrofa paremta juosta pasakos istoriją apie australą alpinistą Robą Holą, kuris į aukščiausią pasaulio viršūnę ves alpinistų ekspediciją. Visa ekspedicija trunka daugiau ar mažiau sėkmingai, su keliais paslydimais ir beveik visi alpinistai viršukalnę pasiekia sėkmingai. Tačiau staiga jie gauna pranešimą apie greitai kintančias ir labai suprastėjusias oro sąlygas. Jos daugiau nei 7 kilometrų aukštyje yra labai atšiaurios. Ir viskas akimirksniu pakrypsta į labai blogą pusę. Taip prasideda išgyvenimo mūšis. Kas nugalės – žmogus ar rūsti gamta?

Anonsas iš pirmo žvilgsnio atrodo kažko ypatingo nežadantis, gana nuobodus. Kaip ir daugumoje filmų apie alpinizmą. Tačiau veiksmui persivertus į antrąją pusę įtampa staiga pakyla ir nenusileidžia iki pabaigos. Sulauksime ir matysime tikrai nemažai dramos elementu. Ir akivaizdu, kad filmo kūrėjas, režisierius Baltasaras Kormarukas visus žiūrovus mėgins pritrenkti amą atimančiais gamtos vaizdais. Išties, visas kraštovaizdis jau anonse atrodo lyg stebuklas. Scenarijų filmui parašė „Mažesnio Dievo vaikų“ (angl. „Children of a Lesser God“) scenaristas Markas Medoffas ir „Lūšnynų milijonieriaus“ (angl. „Slumdog Millionaire“) scenaristasSimonas Beaufoy‘us.

Pagrindinius vaidmenis juostoje atliks Jasonas Clarke‘as, Joshas Brolinas, Jake‘as Gyllenhaalas, Johnas Hawkesas, Keira Knightley, Samas Worthingtonas, Emily Watson ir kt.

„Everestas“ kino teatrus turėtų pasiekti rugsėjo pabaigoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles