Bruce‘as Willisas savo talentą demonstruos Kinijoje

Bruce‘as Willisas savo talentą demonstruos Kinijoje

Anksčiau niekam nereikalingais tapę NBA žaidėjai išvykdavo žaisti į Kiniją, kur į jų talentą buvo žiūrima su neeiliniu pasigerėjimu. Bruce‘as Willisas, panašu, nori šią tradiciją atnešti ir į Holivudą.

Kaip praneša „Variety“, legendinis veiksmo filmų aktorius pasirodys epiniame kinų kuriamame filme „Bombardavimas“ (angl. „The Bombing“). Kaži, kiek filmavimasis tokioje juostoje yra suplanuotas karjeros manevras, kadangi B. Willisas šiame filme sutiko pasirodyti tik praėjusią savaitę. Aktorius aštuonias dienas truksiančiam savų scenų filmavimui į Šanchajų nuvyko jau antradienį.

Pranešama, kad filme bus pasakojama Čongčingo miesto istorija Antrojo pasaulinio karo metais. Tuomet net penkis metus japonai bombardavo Čongčingą, kol jis buvo laikomas laikinąja Kinijos sostine. Per bombardavimą mieste žuvo apie 11 tūkstančių žmonių. Kinai turėjo lėktuvų, reikalingų miesto gynybai, tačiau neturėjo juos apmokytų pilotuoti žmonių. Amerikiečiai savo noru nusprendė apmokyti kinus naudoti jų turimą techniką, o vieną iš tokių savanorių B. Willisas ir įkūnys.

„Bombardavimas“, tiesa, nebus vienas iš pigiųjų Kinijoje sukuriamų filmų. Jo biudžetas yra apie 90 milijonų dolerių – vienas didžiausių Kinijos filmų istorijoje.

Kol kas nežinoma, kada filmas pasirodys kino teatruose. Greitas jo filmavimas ir intensyvus tvarkaraštis sufleruoja, kad jį norima parodyti žiūrovams tuomet, kai pasaulis šį rudenį švęs 70-ąsias Antrojo pasaulinio karo pabaigos metines.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles