Šlovinkime Michaelą Fassbenderį pirmajame „Makbeto“ anonse

Studija „StudioCanal UK“ po ilgo laukimo laukotarpio į interneto platybes galiausiai paleido pirmąjį jų naujojo filmo „Makbetas“ (angl. Macbeth“) anonsą. Pagal Viljamo Šekspyro pjesę sukurtas filmas parodys tikrai labai daug beprotybės.

Tiems, kurie mokykloje nusprendė praleisti literatūros užduotis ir neskaitė garsiosios Šekspyro pjesės, galima papasakoti, apie ką yra „Makbetas“. Tai pasakojimas apie bebaimį karį ir įkvėpiantį karo vedlį, kurį sužlugdo garbės troškimas ir ambicijos. Jis, padedamas savo žmonos ir nusikaltimo bendrininkės, nužudo karalių ir užima jo sostą. Galiausiai viskas pakrypsta netikėta linkme, kai kankinamas galios ir paranojos jis nuvaro save į beprotystę.

Ko šiame filme tikrai netrūks, tai beprotybės ir tai matoma pirmajame anonse. Pilkas, tuščias ir, tuo pačiu, galios užvaldyto žmogaus veidas nuolatos matomas ekrane, o aplink girdis kalavijų žvangėjimas, matosi krauju srūvančios kovų scenos. Juostos režisierius Justinas Kurzelis pristatys įtampos kupiną ir labai niūrią klasikinio kūrinio adaptaciją. Kol kas tik sunku suprasti, ar filmas bus sukurtas normalia, ar Šekspyro kalba.

Pagrindinius vaidmenis filme atliko Michaelis Fassbenderis, Marion Cotillard, Seanas Harrisas, Paddy Considine, Davidas Thewlisas, Jackas Reynoras, Elizabeth Delicki ir kt.

„Makbetas“ kino teatrus pasieks šių metų spalį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles