Juodojo humoro komedija „Kaimynai“ turės tęsinį

Juodojo humoro komedija „Kaimynai“ turės tęsinį

Po visai sėkmingo finansinio pasirodymo kino studija „Universal“ nusprendė pratęsti praėjusių metų juodojo humoro komedijos „Kaimynai“ (angl. „Neighbours“) istoriją ir sukurti tęsinį. Beprotiškai juokingą pasakojimą ir dviejų kartų susikirtimą pristatęs režisierius Nicholas Stolleris su pirmąja dalimi sugebėjo uždirbti 268 milijonus dolerių, todėl nenuostabu, kad buvo imtasi antrosios dalies.

Studija pranešė, kad į antrąjį filmą sugrįžta praktiškai visa pirmosios dalies komanda. Filmą režisuos tas pats Nicholas Stolleris, o į pagrindinius vaidmenis ir vėl grįš Sethas Rogenas, Zacas Efronas ir Rose Byrne. Kol kas dar nėra aišku, apie ką bus filmas, bet akivaizdu, kad vadžios tikra nebus atleistos. Jau dabar aišku, kad kitais metais pasirodantis filmas turės R reitingą, o tai reiškia, kad tai, ką matėme pirmojoje dalyje, tęsis ir antrame filme.

Sukurti grus komedijų tęsinius yra be galo sudėtinga, tačiau S. Rogenas, Z. Efronas ir R. Byrne pirmajame filme atrodė nepriekaištingai. Jų visų charizma tiesiog tryško ekrane, tad galima tikėtis, jog ir antroje juostoje viskas bus puiku. Tai taip pat ir pirmas kartas, kai S. Rogenas vaidins komedijos tęsinyje. Reikia tikėtis, kad antrame filme galėsime išvysti kokią nors kovą, prilygstančią pirmosios juostos lateksinių falų pasišvaistymams.

„Universal“ filmo išleidimo datą nustatė kitų metų gegužės 13 dieną, o tuo metu konkurencija bus tik siaubo filmo „Penktadienis 13-oji“ (angl. „Friday the 13th“) perdirbinys. Tiesa, „Kaimynai 2“ pasirodys praėjus savaitei po itin laukiamo „Marvel“ komiksais pagrįsto „Kapitono Amerikos: Pilietinio karo“ (angl. „Captain America: Civil War“), kuriame pagrindinius vaidmenis atliks Chrisas Evansas ir Robertas Downey‘is Jaunesnysis. Būtent šis filmas gali smarkiai kirsti per būsimos komedijos finansinius pasiekimus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles