Hario Poterio nuotykiai gali sulaukti pratęsimo

Hario Poterio nuotykiai gali sulaukti pratęsimo

Pjesė „Haris Poteris ir prakeiktas vaikas“ (angl. „Harry Potter and the Cursed Child“), pagal kurią pastatytas spektaklis Londono Vest Endo „Palace Theatre“ teatro scenoje pasirodys 2016 m. vasarą, bus dviejų dalių epinė drama, pasakojanti apie įvykius, nutikusius praėjus 19 metų nuo septintosios J. K. Rowling sukurtos serijos apie Harį Poterį dalies „Haris Poteris ir Mirties relikvijos“ (angl. „Harry Potter and the Deathly Hallows“).Įvykių centre atsidurs jau suaugęs Haris Poteris ir jo jaunesnysis sūnus Albas.

„Visada sudėtinga būti Hariu Poteriu ir dabar taip pat ne ką lengviau, jam tapus darbais užsivertusiu Magijos ministerijos darbuotoju, sutuoktiniu ir trijų mokyklinio amžiaus vaikų tėvu“, skelbiama naujojo projekto anotacijoje. „Kol Haris kovoja su praeitimi, kuri jo nepaleidžia, jo jauniausiam sūnui Albui teks pasipriešinti šeimos paveldui, kurio jis niekada nenorėjo. Kadangi praeitis ir ateitis grėsmingai susipina, tėvas ir sūnus supras nemalonią tiesą: kartais tamsa atslenka iš ten, iš kur mažiausiai tikiesi“.

Pjesė bus rodoma kaip du atskiri spektakliai. Kai kuriomis dienomis iš karto bus galima pamatyti abi dalis – pirmąją per dieninį spektaklį, antrąją – per vakarinį.

Prieš tai buvo skelbta priešingai – anksčiau išplatintoje informacijoje buvo teigiama, kad pjesė bus „Hario Poterio“ serijos priešistorė ir pasakos apie Hario Poterio vaikystę. Kad ir kaip būtų – priešistorė ar kaip tik, tolesni Hario Poterio nuotykiai, naujas J. K. Rowling kūrinys domina ne tik teatralus, bet ir kino kūrėjus. Kol kas nėra patvirtintų duomenų, tačiau neabejotinai atsirastų ne vienas norintis šią pjesę adaptuoti didiesiems ekranams – žinoma, jei tam pritars pati J. K. Rowling.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles