Samuelis L. Jacksonas svarsto apie savo ateitį „Marvel“ visatoje

Samuelis L. Jacksonas svarsto apie savo ateitį „Marvel“ visatoje

Kuo toliau, tuo labiau atrodo, kad šiuo metu filmuojame filme „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“) pasirodys kone visi iki šiol matyti „Marvel“ kuriamos kino visatos herojai. Šiuo metu būtų lengviau išvardyti žmones, kurie šiame filme nepasirodys, ir Niką Fiurį įkūnijantis Samuelis L. Jacksonas yra vienas jų.

Jis tai atskleidė duodamas interviu interneto puslapiui „IGN“. Pasak S. L. Jacksono, filmą režisuojantys broliai Anthony ir Joe Russo aktoriui buvo minėję, kad jis pasirodys šioje juostoje, tačiau dėl nepaaiškintų priežasčių filmo „Bulvarinis skaitalas“ (angl. „Pulp Fiction“) žvaigždė praleis šį „Marvel“ filmą.

Tiesa, pasak S. L. Jacksono, tai toli gražu nereiškia, kad jam nepatinka „Marvel“ aplinka ar kad „Marvel“ juo jau nustojo domėtis. Aktorius tame pačiame interviu atskleidė, kad šiuo metu yra įsibėgėjusios derybos dėl kontrakto pratęsimo, leisiančio jam dar ilgai rodytis „Marvel“ filmuose. Net jeigu jo įkūnijamas Nikas Fiuris serijos pradžioje buvo reikalingesnis nei dabar, kadangi šiuo metu „Marvel“ filmų pasaulyje yra sunaikinta „Skydo“ agentūra, kuriai jis anksčiau vadovavo, S. L. Jacksono įkūnijamas veikėjas randa ką daryti ir naujausiuose „Marvel“ filmuose.

Neverta jaudintis ir dėl to, kad aktorius sėdi be darbo. Visai neseniai jis baigė filmuotis šių metų pabaigoje pasirodysiančiame naujausiame Quentino Tarantino filme „Pagiežingas aštuonetas“ (angl. „The Hateful Eight“). Šiais metais jį jau buvo galima išvysti tokiuose filmuose kaip „Kingsman: Slaptoji tarnyba“ (angl. „Kingsman: The Secret Service“) bei „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. „Avengers: Age of Ultron“), todėl filmuotis jis tikrai turi kur.

„Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ be S. L. Jacksono taip pat neatrodys skurdžiai. Jau yra patvirtinta, kad filme pasirodys Robertas Downey jaunesnysis, Chrisas Evansas, Scarlett Johansson, Jeremy Renneris, Paulas Bettany, Elizabeth Olsen, Anthony Mackie’is, Chadwickas Bosemanas, Martinas Freemanas ir, tikėtina, daugelis oficialiai neskelbiamų aktorių.

„Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ kino teatrus pasieks 2016 metų gegužės 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles