J. J. Abramsas aptarė naujus „Žvaigždžių karų“ veikėjus ir filmo idėjos kilmę

J. J. Abramsas aptarė naujus „Žvaigždžių karų“ veikėjus ir filmo idėjos kilmę

Nuo pat pirmos akimirkos, kai pirmajame „Žvaigždžių karų: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) anonse Kailo Renas įžiebė savo neįprastą šviesos kardą, gerbėjai pradėjo spekuliuoti, kas yra šis paslaptingas Reno riteris, kuo jis ypatingas, kodėl jo kardas turi papildomas dalis, kodėl jo vardas neprasideda „Dartu“. Tačiau atsakymas yra labai paprastas ir jį paaiškina juostos režisierius J. J. Abramsas.

„Atsakymas labai paprastas. Kailo Renas nėra sitas. Jis pavaldus vyriausiajam vadui Snokui, kuris yra galinga tamsios jėgos pusės figūra“, – duodamas interviu žurnalui „Empire“ sakė J. J. Abramsas. Snoką galima atsiminti iš pirmojo filmo anonso, nes būtent jo balsą galima girdėti už kadro. Ir jį suvaidins visų taip pamėgtas, bet retai originaliajame, žmogiškame pavidale matomas Andy‘is Serkis.

Be Kailo Reno prigimties paaiškinimo, J. J. Abramsas šiek tiek papasakojo ir apie kuriamą atmosferą ir filmo visatą. Jo teigimu, filmo pradžioje bus pasakojama apie Pirmojo ordino atsiradimą, kuris nėra jau toks geras, kaip dauguma jį laiko. „Viskas prasidėjo nuo paprastų kalbų apie tai, kas būtų buvę, jei naciai būtų keliavę į Argentiną, bet būtų grįžę ir vėl veikę kartu. Kas būtų iš to gimę?“

Anot režisieriaus, komanda siekė atskleisti tai, kas būtų, jeigu būtų. „Kėlėme klausimą, ar Pirmasis ordinas galėjo palaikyti Imperiją? Ar galėjo Imperijos darbai atrodyti neįvykdyti? Gal Vaderis buvo nukankintas? Galbūt kažkas buvo nepadaryta?“, – savo idėjų plėtojimą pasakojo J. J. Abrmasas.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Harrisonas Fordas, Markas Hamillas, Carrie Fisher, Oscaras Isaacas, Simonas Peggas, Gwendoline Christie, Domhnallas Gleesonas, Andy‘is Serkis, Johnas Boyega, Daisy Ridley, Adamas Driveris, Lupita Nyong‘o ir kiti.

Filmas kino ekranus pasieks jau šių metų gruodžio 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles