Michaelas Bay‘us režisuos mokslinės fantastikos trilerį „Laiko gelbėtojas“

Michaelas Bay‘us režisuos mokslinės fantastikos trilerį „Laiko gelbėtojas“

Vienas labiausiai nekenčiamų, bet tuo pačiu ir beprotiškai pelningus filmus kuriantis Holivudo režisierius Michaelas Bay‘us gavo naują mokslinės fantastikos projektą. Svarbiausia tai, kad jame tikrai nebus milžiniškų formas keičiančių robotų. Šįkart režisierius adaptuos Wesley‘io Chu mokslinės fantastikos romaną „Laiko gelbėtojas“ (angl. „Time Salvager“), praneša „The Wrap“.

Filmo veiksmas, savaime suprantama, vyks ateityje, kai žmonės jau bus palikę Žemę ir kolonizavę žvaigždes. Pagrindinis veikėjas bus bausmę atlikęs nusikaltėlis Džeimsas Grifinas-Marsas, kuris išrenkamas kaip idealus kandidatas misijoms, kurios bus vykdomos keliaujant laiku. Šiems elitiniams bus lemta padėti žmonėms išvengti išnykimo. Džeimsas išsiunčiamas į Žemę rinkti išteklių ir turtų nepakeičiant laiko tėkmės ir ateities. Paskutinės misijos metu, kuri jam garantuotų ramų gyvenimą, Džeimsas sutinka intriguojančią mokslininkę iš praėjusio amžiaus Elisą Kim, kuriai lemta mirti per potvynį. Vyras išgelbsti mokslininkę ir nusikelia į ateity, kurioje jau abu tampa bėgliais.

Iš pradžių nei studijos „Paramount“ atstovai, nei pats Michaelas Bay‘us nenorėjo komentuoti šio fakto, bet už juos tai padarė knygos autorius W. Chu savo tinklaraštyje. „Sunku patikėti, kokiu greičiu studija prastūmė šį projektą ir kaip noriai Michaelas Bay‘us sutiko režisuoti šį filmą. Paprastai tokie procesai užtrunka kelis mėnesius ar net metus, o čia visi susisuko per porą savaičių. Dar laukia nežmoniškai daug darbo, tačiau tikiu, kad visi suvienijo jėgas norėdami kuo greičiau pristatyti „Laiko gelbėtoją“ į didžiuosius ekranus“, – rašė W. Chu.

Įdomu tai, kad šis romanas dar net nėra išleistas. JAV knygynuose jis pasirodys tik šį sekmadienį, birželio 7 dieną. Tai, kad knyga jau dabar pradėta ekranizuoti, reiškia, jog studija „Paramount“ nekantrauja sau pradėti dar vieną franšizę. Ir, žinoma, prigrūsti ją pilną sprogimų ir specialiųjų efektų.

Kada pasirodys filmas dar nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles