Filme „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ bus pristatytas klasikinis Halko priešas

Filme „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ bus pristatytas klasikinis Halko priešas

Portalas „We Are Wakanda“, besiremiantis savo šaltiniais teigia, jog kitais metais pasirodysiančiame filme „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“) bus pristatytas klasikinis milžino Halko priešas.

Anksčiau buvo pranešta, jog juostoje vėl pasirodys senasis Halko priešas generolas Tadeusas „Griaustinis“ Rosas, kurio vaidmenį turėtų atlikti seniau jį vaidinęs Williamas Hartas. Dabar anoniminiai šaltiniai ne tik patvirtina šią informacija, bet ir teigia, jog Rosas pasirodys ir kaip Raudonasis Halkas.

Šis antiherojus debiutavo „Marvel“ komiksų puslapiuose 2008 metais. Generolas Rosas, neprarandantis vilties sugauti Halką, ryžosi pavojingam eksperimentui, kuris galiausiai pavertė jį labai į Halką panašiu padaru. Skirtumas tarp Raudonojo Halko ir Halko buvo tame, jog pirmasis galėjo besaikiai savintis energiją, turėjo ypatingai didelį intelektą ir galėjo kontroliuoti visus savo veiksmus, nes jo mutacija nebuvo įtakota pykčio.

Atsižvelgus į „Marvel“ mitologiją, Halkui ir Keršytojams reikėjo nemažai pasistengti, kol jie galiausiai nukovė Raudonąjį Halką. Jeigu jis pasirodys trečiame „Kapitone Amerikoje“, tai bus išties neblogas iššūkis tiek Toniui Starkui, tiek pačiam Styvui Rodžersui.

Juostoje pagrindinius vaidmenis atliks Robertas Downey‘is Jaunesnysis, Scarlett Johansson, Chrisas Evansas, Sebastianas Stanas, Frankas Grillo, Anthony‘is Mackie‘is, Chadwikas Bowsmanas, Danielis Bruhlis ir kt.

Filmo premjera numatyta 2016 m. gegužės 6 dieną

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles