„Kaip prisijaukinti slibiną 3“ bus paskutinis šios istorijos filmas

Animacinis filmas „Kaip prisijaukinti slibiną 3“ (angl. „How to Train Your Dragon: The Hidden World“) žymės ir šios neįtikėtinai sėkmingos istorijos pabaigą, teigia režisierius Deanas DeBloisas. Pirmoji šio filmo dalis debiutavo dar 2010 m. ir uždirbo beveik 500 milijonų dolerių bei pelnė dvi „Oskaro“ nominacijas. Tęsinys tapo netgi dar sėkmingesniu projektu, uždirbusiu 618 milijonų dolerių. Filmas „Kaip prisijaukinti slibiną“ sukurtas remiantis Cressidos Cowell knygų vaikams serija ir šios istorijos fanai gali pradėti ruoštis galutiniam finalui.

Režisierius D. DeBloisas ir animacijos prodiusavimo veteranas Bradas Lewisas ruošia fanams tikrą emocinį išbandymą su trečiąją filmo „Kaip prisijaukinti slibiną“ dalimi. Laimingieji Toronto filmų festivalio dalyviai turėjo galimybę pamatyti dar nepaviešintus artėjančio filmo kadrus, kartu su papildoma informacija apie tęsinį. Režisierius pranešė, kad „Kaip prisijaukinti slibiną 3“ bus paskutinysis filmas šioje istorijoje ir filmo pabaigoje visa tai paaiškės savaime. „Mes jau kurį laiką apie tai svarstėme ir priėmėme sprendimą, kuris ir džiugus, ir liūdnas, tačiau yra teisingas. Jūs suprasite, kodėl Žagsulys, kaip jūs girdite anonse, pasako, kad kai jis dar buvo vaikas, egzistavo drakonai. Ir filmo pabaigoje jūs gausite atsakymą į klausimą, kas jiems galėjo nutikti,“ – apie istorijos tęsinį kalbėjo režisierius D. DeBloisas.

Pirmame naujosios dalies klipe, kuris buvo parodytas Toronte susirinkusiai auditorijai, Žagsulys (akt. Jay‘us Baruchelis) mintimis grįžta į savo vaikystę, kai tėvas jam pirmą kartą papasakojo apie slibinus ir siekį atskirti žmones nuo jų. Akivaizdu, kad nuo tos akimirkos daug kas pasikeitė per du praėjusius filmus, tačiau tai gali tapti precedentu to, kas filme nutiks vėliau. „Paslėpto pasaulio“ atradimas gali tapti atsakymu, siekiant išsaugoti taiką tarp žmonių ir slibinų, kurie kartu susiduria su nauja grėsme,“ – teigia D. DeBloisas.

Filmo „Kaip prisijaukinti slibiną 3“ ištraukos pirmą kartą atskleidė, kaip atrodys tas „Paslėptasis pasaulis“, kuris apibūdinamas kaip nežemiškas ir kaip „sistema su daugybe erdvės ir koridorių, kurie yra po vandenynu.“ Vienoje iš scenų, Bedantis yra Paslėptame pasaulyje kartu su savo simpatija, kai Žagsulys su Astrida atkeliauja jo susigrąžinti. Bet Bedantis yra alfa slibinas būryje ir yra vietoje, kur jis yra laimingas ir kur priklauso jam ir priklauso būti, tačiau Žagsuliui su tuo susitaikyti labai sunku. Galiausiai jis privalės išmokti gyventi ir kautis be savo numylėtinio Bedančio, trečiojoje „Kaip prisijaukinti slibiną“ dalyje. D. DeBloisas teigia, kad pagrindinė galutinio istorijos tęsinio mintis yra išmokti paleisti arba įgyti išminties, kad išmoktum paleisti tai, kas tau labai artima. Tad panašu, kad istorijos pabaiga bus gana tamsi ir nutiks daugybė liūdnų dalykų.

Trečioji dalis užbaigs šią istoriją ir viską, kas buvo sukurta ankstesnėse dalyse, parodydama naują pasaulį. Lietuvos kino teatruose filmą „Kaip prisijaukinti slibiną 3“ išvysti galėsite nuo 2019 m. vasario 15 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles