Zackas Snyderis patvirtino, kad Atomas buvo „Teisingumo lygos“ dalis

Zackas Snyderis patvirtino, kad Atomas buvo „Teisingumo lygos“ dalis

Daugumai filmų fanų žinia, kad Zackas Snyderis „Teisingumo lygoje“ (angl. „Justice League“) paslėpė herojų Atomą, tikriausiai sukels ne daugiau nei gūžtelėjimą pečiais. Nors juostoje šis veikėjas pasirodė tik visiškai trumpai ir epizodiškai, galime spėlioti apie tolimesnius „DC“ planus, susijusius su šiuo veikėju.

Gandai, kad Z. Snyderis paslėpė Atomą „Teisingumo lygoje“ pasklido metų pradžioje, kai Reddit vartotojas naelps pamatė tikrąjį herojaus vardą  (Rajanas Čoi) „STAR Labs“ darbuotojų sąraše. Šią detalę daugelis laikė smagia užuomina, kurių filme buvo ir daugiau, tačiau dabar Z. Snyderis atskleidė, jog Rajano Čoi vaidmeniui atlikti buvo pasamdytas aktorius Orionas Lee. Deja, bet tolimesnius planus studija atmetė, kaip ir nemažą dalį Z. Snyderio filmo versijos. Primename, kad po režisieriaus pasitraukimo iš filmo jo vietą perėmė Jossas Whedonas.

Serialo „Strėlė“ (angl. „Arrow“) gerbėjams Atomas pažįstamas – tai Rėjaus Palmerio alter-ego, kurį šis perdavė savo mokiniui, minėtajam Rajanui Čoi. Kai Twitter vartotojas Michaelas van Huangas patalpino vieną iš reklaminių „Teisingumo lygos“ paveikslėlių ir paklausė, kas per veikėjas matomas antrame plane, Z. Snyderis iškart patvirtino, kad tai Rajanas Čoi.

Ar Z. Snyderis svajojo apie dar vieno veikėjo pristatymą „DCEU“ greičiausiai nebesužinosime, tačiau aišku, kad studija panoro sukti kitu keliu – scena, kurioje matomas Rajanas Čoi, visiškai iškirpta iš Josso Whedono „Teisingumo lygos“ versijos.

Zack Snyder / Twitter nuotr.
Zack Snyder / Twitter nuotr.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles